Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про вбивство адвоката і кодування Макса
<p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон</a> 12 серія від 10.07.2019 відбулося чергове гучне вбивство: хтось застрелив відомого адвоката. Злочинець залишив на лобі жертви таємничий напис - цифри «3913». Що це – код, шифр або порядковий номер? Це стало головною загадкою в серіалі «Пес» 12 серія.</p><p style="text-align: justify;">Макс припустив, що адвоката вбили через його роботу. Він вирішив з'ясувати все про останні справи жертви. Що він з'ясував, і в чому секрет таємничих цифр? Не пропустіть захоплюючу розслідування в серіалі «Пес» 1 сезон 12 серія.</p><p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Максимов вирішив зав'язати з алкоголем раз і назавжди.</strong></p><p style="text-align: justify;">Щоб точно ніколи більше не повертатися до пляшки, головний герой серіалу «Пес» звернувся за допомогою до медиків. Але є одне «але»: після кодування категорично не можна вживати алкоголь. Інакше буде дуже погано. У 12 серії детектива «Пес» Гнєздилов дізнався про це і вирішив підлити Максу горілку... Що сталося з Максимовим після цього? Дізнайтеся прямо зараз.</p><p style="text-align: justify;">Ця витівка – не єдине, чим відзначився Гнєздилов в серіалі «Пес» 12 серія. Він вирішив отруїти Пса!</p><p style="text-align: justify;">Хто вбив адвоката, і чим увінчалися підступи Ігоря Гнездилова? Дивіться в серіалі «Пес» 1 сезон 12 серія.</p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-11" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон 11 серія</a>.</p>

Справа про вбивство адвоката і кодування Макса

Всі серії | Сезон 1

Справа про вбивство адвоката і кодування Макса

У серіалі «Пес» 1 сезон 12 серія від 10.07.2019 відбулося чергове гучне вбивство: хтось застрелив відомого адвоката. Злочинець залишив на лобі жертви таємничий напис - цифри «3913». Що це – код, шифр або порядковий номер? Це стало головною загадкою в серіалі «Пес» 12 серія.

Макс припустив, що адвоката вбили через його роботу. Він вирішив з'ясувати все про останні справи жертви. Що він з'ясував, і в чому секрет таємничих цифр? Не пропустіть захоплюючу розслідування в серіалі «Пес» 1 сезон 12 серія.

Максимов вирішив зав'язати з алкоголем раз і назавжди.

Щоб точно ніколи більше не повертатися до пляшки, головний герой серіалу «Пес» звернувся за допомогою до медиків. Але є одне «але»: після кодування категорично не можна вживати алкоголь. Інакше буде дуже погано. У 12 серії детектива «Пес» Гнєздилов дізнався про це і вирішив підлити Максу горілку... Що сталося з Максимовим після цього? Дізнайтеся прямо зараз.

Ця витівка – не єдине, чим відзначився Гнєздилов в серіалі «Пес» 12 серія. Він вирішив отруїти Пса!

Хто вбив адвоката, і чим увінчалися підступи Ігоря Гнездилова? Дивіться в серіалі «Пес» 1 сезон 12 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, дивіться за посиланням «Пес» 1 сезон 11 серія.