Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Малий і героїн: справа про наркоторговця
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 13 серія від 25.06.2019 Максимов і Леонідов полювали за наркоторговцями, а замість цього затримали... хлопчиська, який викрав машину з 50 кг героїну!</span> </strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Звідки шибеник знав про те, що в автомобілі є незаконний вантаж, і навіщо вирішив його вкрасти? Дізнайтеся в 13 серії детектива «Пес» – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Хлопчик назвався просто Малим. Батьків у нього немає, документів теж. Але є старший брат, який опинився у смертельній небезпеці після витівки хлопчика. Як він пов'язаний із наркоторговцями? Дивіться в серіалі «Пес» 13 серія!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Макс забрав Малюка до себе додому і зайнявся пошуками якогось Цезаря – того самого наркобарона, якому належав вантаж.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">А паралельно з розслідуванням Максимов намагався налагодити своє особисте життя.</span> </strong>Він почав зустрічатися з дівчиною на ім'я Ельвіра, та от біда – то Пес побачення зірве, то Олена...</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чи вийшло у Макса зловити банду наркоторговців і провести романтичний вечір з Ельвірою? Дивіться в серіалі «Пес» 1 сезон 13 серія від 25.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-12">«Пес» 1 сезон 12 серія</a>.</p>

Малий і героїн: справа про наркоторговця

Всі серії | Сезон 1

Малий і героїн: справа про наркоторговця

У серіалі «Пес» 1 сезон 13 серія від 25.06.2019 Максимов і Леонідов полювали за наркоторговцями, а замість цього затримали... хлопчиська, який викрав машину з 50 кг героїну!

Звідки шибеник знав про те, що в автомобілі є незаконний вантаж, і навіщо вирішив його вкрасти? Дізнайтеся в 13 серії детектива «Пес» – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua.

Хлопчик назвався просто Малим. Батьків у нього немає, документів теж. Але є старший брат, який опинився у смертельній небезпеці після витівки хлопчика. Як він пов'язаний із наркоторговцями? Дивіться в серіалі «Пес» 13 серія!

Макс забрав Малюка до себе додому і зайнявся пошуками якогось Цезаря – того самого наркобарона, якому належав вантаж.

А паралельно з розслідуванням Максимов намагався налагодити своє особисте життя. Він почав зустрічатися з дівчиною на ім'я Ельвіра, та от біда – то Пес побачення зірве, то Олена...

Чи вийшло у Макса зловити банду наркоторговців і провести романтичний вечір з Ельвірою? Дивіться в серіалі «Пес» 1 сезон 13 серія від 25.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 1 сезон 12 серія.