Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: «Ти – моя»: схиблений маніяк переслідує модель
<p style="text-align: justify;">Моделі дуже жорстко приймають до свого колективу новачків: підсипають у їжу проносне та перець. Але в серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 14 серія від 26.06.2019 у столі в гримерці популярна модель Анжела знайшла мертвого голуба. Що це: невдалий жарт або загроза? Щоб розібратися, Леонідов викликає на місце злочину свого кращого друга Макса і Пса. Але в слідчого є ще один мотив: він сподівається, що серед красунь герой серіалу «Пес» 2019 знайде собі дівчину!</p> <p style="text-align: justify;">Під час слідчих дій Максимов помічає невідомого «судмедексперта», який фотографував моделей. Хлопець утік, як тільки зрозумів, що його викрили. Чи міг він підкинути мертвого птаха? І що саме було потрібно фотографу на місці злочину? Анжела в детективі «Пес» 1 сезон продовжує отримувати погрози. Мало того, хтось проник до її квартири та залишив послання. Дивись «Пес» 14 серія і дізнайся, що саме написав для неї маніяк?</p> <p style="text-align: justify;">Участь Макса і Пса в справі ускладнює нове тимчасове начальство – Сердюков. Поки Громов на лікарняному, він вирішив привчити Максимова до субординації та підпорядкування. Сердюков готовий на все – навіть відправити Пса до притулку...</p> <p style="text-align: justify;">Дивись серіал «Пес» ICTV на Teleportal.ua і дізнайся у 14 серії, хто полює на модель і чи зможе Макс викрутитися з халепи з начальством?</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-13">«Пес» 1 сезон 13 серія</a>.</p>

«Ти – моя»: схиблений маніяк переслідує модель

Всі серії | Сезон 1

«Ти – моя»: схиблений маніяк переслідує модель

Моделі дуже жорстко приймають до свого колективу новачків: підсипають у їжу проносне та перець. Але в серіалі ICTV «Пес» 1 сезон 14 серія від 26.06.2019 у столі в гримерці популярна модель Анжела знайшла мертвого голуба. Що це: невдалий жарт або загроза? Щоб розібратися, Леонідов викликає на місце злочину свого кращого друга Макса і Пса. Але в слідчого є ще один мотив: він сподівається, що серед красунь герой серіалу «Пес» 2019 знайде собі дівчину!

Під час слідчих дій Максимов помічає невідомого «судмедексперта», який фотографував моделей. Хлопець утік, як тільки зрозумів, що його викрили. Чи міг він підкинути мертвого птаха? І що саме було потрібно фотографу на місці злочину? Анжела в детективі «Пес» 1 сезон продовжує отримувати погрози. Мало того, хтось проник до її квартири та залишив послання. Дивись «Пес» 14 серія і дізнайся, що саме написав для неї маніяк?

Участь Макса і Пса в справі ускладнює нове тимчасове начальство – Сердюков. Поки Громов на лікарняному, він вирішив привчити Максимова до субординації та підпорядкування. Сердюков готовий на все – навіть відправити Пса до притулку...

Дивись серіал «Пес» ICTV на Teleportal.ua і дізнайся у 14 серії, хто полює на модель і чи зможе Макс викрутитися з халепи з начальством?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Пес» 1 сезон 13 серія.