Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Втеча з в'язниці та нове творче хобі Леонідова
<p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон</a> 16 серія від 13.07.2019 у Максимова знову неприємності. Із в'язниці за 2 дні до офіційного звільнення втік Олег Духов – злочинець, якого особисто посадив Макс 10 років тому. Навіщо в’язню терміново знадобилося на волю, якщо чекати залишилося недовго? Тим паче тепер його можуть надовго «засадити» за втечу, вбивство сусіда по камері та напад на охоронця.</p><p style="text-align: justify;">Щоб з'ясувати можливий мотив, Макс у 16 серії детектива «Пес» їде до начальника в'язниці. З'ясовується, за два дні до втечі Духова відвідувала дружина, з якою вони сильно посварилися. Квартира жінки виявилася зламана, а в приміщенні поліція знайшла тіло... У відділку вважають, що це замах на вбивство на ґрунті ревнощів. Але герой 1 сезону серіалу «Пес» ICTV наперекір усім задався питанням, що було потрібно втікачеві у квартирі дружини?..</p><p style="text-align: justify;">Дивись онлайн серіал «Пес» 1 сезон 16 серія на Teleportal.ua і дізнайся, куди Макса приведе цей слід? Чому Леонідов раптом взявся писати вірші? І яка залежність з'явилася у Пса?</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись детектив <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-15" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон 15 серія</a> онлайн.</p>

Втеча з в'язниці та нове творче хобі Леонідова

Всі серії | Сезон 1

Втеча з в'язниці та нове творче хобі Леонідова

У серіалі «Пес» 1 сезон 16 серія від 13.07.2019 у Максимова знову неприємності. Із в'язниці за 2 дні до офіційного звільнення втік Олег Духов – злочинець, якого особисто посадив Макс 10 років тому. Навіщо в’язню терміново знадобилося на волю, якщо чекати залишилося недовго? Тим паче тепер його можуть надовго «засадити» за втечу, вбивство сусіда по камері та напад на охоронця.

Щоб з'ясувати можливий мотив, Макс у 16 серії детектива «Пес» їде до начальника в'язниці. З'ясовується, за два дні до втечі Духова відвідувала дружина, з якою вони сильно посварилися. Квартира жінки виявилася зламана, а в приміщенні поліція знайшла тіло... У відділку вважають, що це замах на вбивство на ґрунті ревнощів. Але герой 1 сезону серіалу «Пес» ICTV наперекір усім задався питанням, що було потрібно втікачеві у квартирі дружини?..

Дивись онлайн серіал «Пес» 1 сезон 16 серія на Teleportal.ua і дізнайся, куди Макса приведе цей слід? Чому Леонідов раптом взявся писати вірші? І яка залежність з'явилася у Пса?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись детектив «Пес» 1 сезон 15 серія онлайн.