Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Помста чи самогубство: Макс розслідує смерть судді
<p style="text-align: justify;">Відомого суддю в серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 18 серія від 02.07.2019 знаходять мертвим у власній машині. Співробітник відділу «важливих справ» Лосєв вважає, що це однозначне самогубство. Однак у Макса інша думка і, як завжди, упертий детектив готовий на все, щоб це довести.</p> <p style="text-align: justify;">Цікаво, але і Лена у 18 серії «Пса» погодилася з колишнім чоловіком. Вона знайшла докази, що суддя не міг застрелитися зброєю, яку знайшли біля автомобіля, до того ж чоловік не був лівшою і не страждав депресією. Після цих відкриттів Лосєв швидко засекречує матеріали справи і бере з судмедексперта підписку про нерозголошення.</p> <p style="text-align: justify;">Що відділ особливо важливих справ намагається приховати від поліції? Дивись онлайн «Пес» 1 сезон 18 серія і розкрій цю загадку разом із кращими слідчими міста – Максимовим і Псом. А також дізнайся, чим Лена і Макс знову дали привід для ревнощів Леонідову?</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-17">«Пес» 1 сезон 17 серія</a> онлайн.</p>

Помста чи самогубство: Макс розслідує смерть судді

Всі серії | Сезон 1

Помста чи самогубство: Макс розслідує смерть судді

Відомого суддю в серіалі ICTV «Пес» 1 сезон 18 серія від 02.07.2019 знаходять мертвим у власній машині. Співробітник відділу «важливих справ» Лосєв вважає, що це однозначне самогубство. Однак у Макса інша думка і, як завжди, упертий детектив готовий на все, щоб це довести.

Цікаво, але і Лена у 18 серії «Пса» погодилася з колишнім чоловіком. Вона знайшла докази, що суддя не міг застрелитися зброєю, яку знайшли біля автомобіля, до того ж чоловік не був лівшою і не страждав депресією. Після цих відкриттів Лосєв швидко засекречує матеріали справи і бере з судмедексперта підписку про нерозголошення.

Що відділ особливо важливих справ намагається приховати від поліції? Дивись онлайн «Пес» 1 сезон 18 серія і розкрій цю загадку разом із кращими слідчими міста – Максимовим і Псом. А також дізнайся, чим Лена і Макс знову дали привід для ревнощів Леонідову?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 1 сезон 17 серія онлайн.