Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Помста за тюремний строк і зникнення Максимова: частина перша
<p style="text-align: justify;">Вдень у людному парку в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 19 серія від 03.07.2019 вбивають адвоката – колекціонера холодної зброї. Збіг це чи ні, але чоловіка смертельно поранили саме ножем. Леонідов намагається викликати Пса і Макса, але кращий друг чомусь не відповідає. Незабаром з'ясовується, що Пес уже два дні голодує в порожній квартирі, а його господар безслідно зник!</p> <p style="text-align: justify;">Лена в 19 серії «Пса» оглянула знаряддя вбивства і зуміла розпізнати відбитки злодія Нікіфорова на прізвисько «Псих». Злочинець вісім років відсидів у в'язниці, хоча його екс-адвокат Журбин пообіцяв чоловікові умовний термін за співпрацю та надання інформації суду і слідству. Начебто все однозначно – Псих помстився Журбіну. Однак чи це дійсно так? І чи є зв'язок між героєм серіалу «Пес» ICTV Максимовим і цією справою?</p> <p style="text-align: justify;">У поліцейському відділку не переймаються за Макса: усі впевнені, що він пішов у запій. Тільки Лена відчуває, що з ним сталося щось страшніше. А через якийсь час у місті спливає ще один труп із колотими ранами...</p> <p style="text-align: justify;">Дізнайся всі подробиці заплутаної справи і долю Максимова – дивись онлайн серіал «Пес» 1 сезон 19 серія від 03.07.2019 на сайті Телепортал.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-18">«Пес» 1 сезон 18 серію</a> онлайн.</p>

Помста за тюремний строк і зникнення Максимова: частина перша

Всі серії | Сезон 1

Помста за тюремний строк і зникнення Максимова: частина перша

Вдень у людному парку в серіалі «Пес» 1 сезон 19 серія від 03.07.2019 вбивають адвоката – колекціонера холодної зброї. Збіг це чи ні, але чоловіка смертельно поранили саме ножем. Леонідов намагається викликати Пса і Макса, але кращий друг чомусь не відповідає. Незабаром з'ясовується, що Пес уже два дні голодує в порожній квартирі, а його господар безслідно зник!

Лена в 19 серії «Пса» оглянула знаряддя вбивства і зуміла розпізнати відбитки злодія Нікіфорова на прізвисько «Псих». Злочинець вісім років відсидів у в'язниці, хоча його екс-адвокат Журбин пообіцяв чоловікові умовний термін за співпрацю та надання інформації суду і слідству. Начебто все однозначно – Псих помстився Журбіну. Однак чи це дійсно так? І чи є зв'язок між героєм серіалу «Пес» ICTV Максимовим і цією справою?

У поліцейському відділку не переймаються за Макса: усі впевнені, що він пішов у запій. Тільки Лена відчуває, що з ним сталося щось страшніше. А через якийсь час у місті спливає ще один труп із колотими ранами...

Дізнайся всі подробиці заплутаної справи і долю Максимова – дивись онлайн серіал «Пес» 1 сезон 19 серія від 03.07.2019 на сайті Телепортал.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 1 сезон 18 серію онлайн.