Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кінець розслідування: викрадення Лєни і справжнє обличчя зрадника
<p style="text-align:justify">Максимов знайшов виконавця вбивства Жарова, у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 4 серія від 06.06.2019 йому залишилося розгадати останню загадку – хто саме замовив його вчителя і чому. У цьому йому допоможе Роза. Хто вона така? І де захований ключ, який шукають злочинці? Всі відповіді ви дізнаєтеся вже в цій серії!</p> <p style="text-align:justify">Поки Макс просувається в розслідуванні, його колишні колеги в органах приходять до висновку, що вбивця Жарова – сам Максимов. До того ж героя підозрюють у ряді інших вбивств, а підтвердити невинність героя нікому: всі інші свідки мертві. У 4 серії серіалу «Пес» ICTV Громов оголошує полювання на Максимова: взяти його живим або мертвим. Той, хто зловить хлопця, отримає зірку на погони. Чому в поліції намагаються швидко закрити справу і звинуватити саме колишнього учня Жарова? Дивись у 4 серії «Пес» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Пролити світло на смерть батька може лише Лєна, хоча вона сама цього не усвідомлює. Зате злочинці це точно знають. Жінку викрадають! Хто прийде їй на допомогу? Максимов, якого вважають загиблим, або Леонідов – можливий замовник Жарова?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Пес» 1 сезон 4 серія від 06.06.2019 на сайті «Телепортал» і дізнайся всю правду в цій заплутаній історії!</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-3">«Пес» 1 сезон 3 серія</a>.</p>

Кінець розслідування: викрадення Лєни і справжнє обличчя зрадника

Всі серії | Сезон 1

Кінець розслідування: викрадення Лєни і справжнє обличчя зрадника

Максимов знайшов виконавця вбивства Жарова, у серіалі «Пес» 1 сезон 4 серія від 06.06.2019 йому залишилося розгадати останню загадку – хто саме замовив його вчителя і чому. У цьому йому допоможе Роза. Хто вона така? І де захований ключ, який шукають злочинці? Всі відповіді ви дізнаєтеся вже в цій серії!

Поки Макс просувається в розслідуванні, його колишні колеги в органах приходять до висновку, що вбивця Жарова – сам Максимов. До того ж героя підозрюють у ряді інших вбивств, а підтвердити невинність героя нікому: всі інші свідки мертві. У 4 серії серіалу «Пес» ICTV Громов оголошує полювання на Максимова: взяти його живим або мертвим. Той, хто зловить хлопця, отримає зірку на погони. Чому в поліції намагаються швидко закрити справу і звинуватити саме колишнього учня Жарова? Дивись у 4 серії «Пес» 2019.

Пролити світло на смерть батька може лише Лєна, хоча вона сама цього не усвідомлює. Зате злочинці це точно знають. Жінку викрадають! Хто прийде їй на допомогу? Максимов, якого вважають загиблим, або Леонідов – можливий замовник Жарова?

Дивись онлайн «Пес» 1 сезон 4 серія від 06.06.2019 на сайті «Телепортал» і дізнайся всю правду в цій заплутаній історії!

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Пес» 1 сезон 3 серія.