Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пограбування сховища речдоків: хто кріт?
<p style="text-align: justify;">У детективі від ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон</a> 5 серія від 11.07.2019 у Максимова і Пса нова справа. По місту дивним чином спливає зброя часів Другої світової війни. Та що там, сам Леонідов мало не загинув під час перестрілки зі злочинцем, у якого виявився кулемет! Поглянувши ближче, Макс розуміє – це не що інше, як експонат із музею. У 5 серії серіалу «Пес» трійка друзів Макс, Пес і Леонідов починають своє розслідування.</p><p style="text-align: justify;">Докази приводять детективів до відділку поліції. Виявляється, зброю з краєзнавчого музею викрали підлітки, проте їх давно схопили, а експонати відправили до сховища речдоків. Дивись онлайн серіал «Пес» ICTV та розберися, хто «зі своїх» винен у зникненні доказів?</p><p style="text-align: justify;">Тим часом щось відбувається і з самими Псом. Чотирилапий друг Максимова став тривожним і агресивним. Він готовий у будь-яку хвилину кинутися на знайомих йому людей! У чому причина? І як Макс буде її вирішувати? Дивись онлайн у детективі «Пес» 1 сезон 5 серія від 11.07.2019 на сайті «Телепортал».</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-4" style="text-align: justify;">«Пес» 1 сезон 4 серія</a>.</p>

Пограбування сховища речдоків: хто кріт?

Всі серії | Сезон 1

Пограбування сховища речдоків: хто кріт?

У детективі від ICTV «Пес» 1 сезон 5 серія від 11.07.2019 у Максимова і Пса нова справа. По місту дивним чином спливає зброя часів Другої світової війни. Та що там, сам Леонідов мало не загинув під час перестрілки зі злочинцем, у якого виявився кулемет! Поглянувши ближче, Макс розуміє – це не що інше, як експонат із музею. У 5 серії серіалу «Пес» трійка друзів Макс, Пес і Леонідов починають своє розслідування.

Докази приводять детективів до відділку поліції. Виявляється, зброю з краєзнавчого музею викрали підлітки, проте їх давно схопили, а експонати відправили до сховища речдоків. Дивись онлайн серіал «Пес» ICTV та розберися, хто «зі своїх» винен у зникненні доказів?

Тим часом щось відбувається і з самими Псом. Чотирилапий друг Максимова став тривожним і агресивним. Він готовий у будь-яку хвилину кинутися на знайомих йому людей! У чому причина? І як Макс буде її вирішувати? Дивись онлайн у детективі «Пес» 1 сезон 5 серія від 11.07.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 1 сезон 4 серія.