Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Слід амфітаміну: Макс розслідує вбивство барона
<p style="text-align: justify;">Поліція в серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 6 серія від 11.06.2019 знаходить наркобарона розстріляним у власному будинку – поруч мертва охорона і невідомий гість. Прямих доказів, що справа пов'язана з психотропними речовинами, немає. Інтуїція підказує Максимову, це не просто «розборки» між конкурентами. На місці злочину герой серіалу «Пес» 2019 відчуває, що мотив може бути й особистим.</p> <p style="text-align: justify;">Тим часом по місту хтось «прибирає» помічників барона одного за іншим. На допиті дивно поводиться і економка кримінального авторитету: жінка на диво спокійна, запевняє Макса, що не знала, чим промишляв її роботодавець, і між слів щось ховає під стіл. Дивись 6 серію 1 сезону «Пес» онлайн і разом із героями розберися в цій заплутаній справі: хто ж замовник вбивства і що саме не поділили з жертвою?</p> <p style="text-align: justify;">А в Пса раптово проявилася справжня фобія! Чого саме боїться герой і як Леонідов і Максимов намагалися її вилікувати? Дізнайся прямо зараз – дивись серіал «Пес» ICTV 1 сезон 6 серія від 11.06.2019 на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-5">«Пес» 1 сезон 5 серія</a>.</p>

Слід амфітаміну: Макс розслідує вбивство барона

Всі серії | Сезон 1

Слід амфітаміну: Макс розслідує вбивство барона

Поліція в серіалі ICTV «Пес» 1 сезон 6 серія від 11.06.2019 знаходить наркобарона розстріляним у власному будинку – поруч мертва охорона і невідомий гість. Прямих доказів, що справа пов'язана з психотропними речовинами, немає. Інтуїція підказує Максимову, це не просто «розборки» між конкурентами. На місці злочину герой серіалу «Пес» 2019 відчуває, що мотив може бути й особистим.

Тим часом по місту хтось «прибирає» помічників барона одного за іншим. На допиті дивно поводиться і економка кримінального авторитету: жінка на диво спокійна, запевняє Макса, що не знала, чим промишляв її роботодавець, і між слів щось ховає під стіл. Дивись 6 серію 1 сезону «Пес» онлайн і разом із героями розберися в цій заплутаній справі: хто ж замовник вбивства і що саме не поділили з жертвою?

А в Пса раптово проявилася справжня фобія! Чого саме боїться герой і як Леонідов і Максимов намагалися її вилікувати? Дізнайся прямо зараз – дивись серіал «Пес» ICTV 1 сезон 6 серія від 11.06.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 1 сезон 5 серія.