Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справжній Кощій і сказ Гнєздилова
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 7 серія від 12.06.2019 Макс і Пес ловили злочинців, у той час як начальство влаштувало їм невеличку перевірку. На чому намагалися підловити Максимова, і чи пройшов він тест? Дізнайтеся в 7 серії детектива «Пес».</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Макса знову викликали на справу, заявивши, що це «його профіль».</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Переглянувши відео з місця злочину, Максимов дізнався вбивцю - це відомий Кощій, якого головний герой серіалу «Пес» так і не зміг зловити чотири роки тому. Можливо, доля підкинула Максу шанс виправити цю помилку?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Пес </span><span style="text-align: justify;">укусив Гн</span><span style="text-align: justify;">єздилова.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Горе-детектив наслухався історій про сказ і переконав себе в тому, що він міг підхопити це небезпечне захворювання від Пса. Гнєздилов зажадав, щоб Макс завжди одягав намордник на свого чотирилапого друга. Якщо Максимов не зробить цього – собаку пристрелять... На що готовий Макс, щоб врятувати свого вірного товариша? Дивіться в серіалі «Пес» 7 серія.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Як Гнєздилов лікувався від сказу, а Олену використовували як приманку? Чи вийшло у Макса нарешті зловити Кощія? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пес» 1 сезон 7 серія від 12.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/vypusk-6">«Пес» 1 сезон 6 серія</a>.</p>

Справжній Кощій і сказ Гнєздилова

Всі серії | Сезон 1

Справжній Кощій і сказ Гнєздилова

У серіалі «Пес» 1 сезон 7 серія від 12.06.2019 Макс і Пес ловили злочинців, у той час як начальство влаштувало їм невеличку перевірку. На чому намагалися підловити Максимова, і чи пройшов він тест? Дізнайтеся в 7 серії детектива «Пес».

Макса знову викликали на справу, заявивши, що це «його профіль».

Переглянувши відео з місця злочину, Максимов дізнався вбивцю - це відомий Кощій, якого головний герой серіалу «Пес» так і не зміг зловити чотири роки тому. Можливо, доля підкинула Максу шанс виправити цю помилку?

Пес укусив Гнєздилова.

Горе-детектив наслухався історій про сказ і переконав себе в тому, що він міг підхопити це небезпечне захворювання від Пса. Гнєздилов зажадав, щоб Макс завжди одягав намордник на свого чотирилапого друга. Якщо Максимов не зробить цього – собаку пристрелять... На що готовий Макс, щоб врятувати свого вірного товариша? Дивіться в серіалі «Пес» 7 серія.

Як Гнєздилов лікувався від сказу, а Олену використовували як приманку? Чи вийшло у Макса нарешті зловити Кощія? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Пес» 1 сезон 7 серія від 12.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 1 сезон 6 серія.