Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Всі біди від жінок: Макс прихистив повію
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 8 серія від 13.06.2019 у Макса вдома оселилася дівчина! Але це не те, про що ви подумали.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Максимов випадково врятував повію від хлопців, які на неї напали. Дівчина стала свідком пограбування ювелірного магазину, і тепер вона боїться за своє життя. Головний герой серіалу «Пес» привіз Анжеліку-Аню додому і зайнявся пошуками її кривдників. Відпустити дівчину він не може – якщо вона повернеться на вулицю, грабіжники її вб'ють.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">У 8 серії детектива «Пес» Олена приревнувала Макса.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Вона дізналася про дівчину, що оселилася у колишнього чоловіка, і почала підколювати Макса через його нову «подругу». А Леонідов занепокоївся через реакцію Олени. Колишня дружина Макса, по суті, не помилилася: у Ані з'явилися плани на свого рятівника. Дивіться в серіалі «Пес» 8 серія, чи вийшло у неї спокусити Максимова.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Олена не єдина, кому не сподобалася компанія повії. Поки Макс займався пошуками грабіжника, Пес намагався довести гості, хто в домі головний. Слідкуйте за забавним протистоянням дівчини і німецької вівчарки в серіалі «Пес» 8 серія онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">А небезпека Ані-Анжеліці загрожує неабияка! Грабіжникам вдалося її розшукати. Щоб врятувати дівчину, Макс готовий навіть продати свою улюблену машину... Невже у нього вийшло забути Олену і переключитися на когось іншого?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Дивіться серіал «Пес» 1 сезон 8 серія від 13.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – стежте за цікавими пригодами Макса Максимова і його вірного чотирилапого друга!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-7">«Пес» 1 сезон 7 серія</a>.</p>

Всі біди від жінок: Макс прихистив повію

Всі серії | Сезон 1

Всі біди від жінок: Макс прихистив повію

У детективі «Пес» 1 сезон 8 серія від 13.06.2019 у Макса вдома оселилася дівчина! Але це не те, про що ви подумали.

Максимов випадково врятував повію від хлопців, які на неї напали. Дівчина стала свідком пограбування ювелірного магазину, і тепер вона боїться за своє життя. Головний герой серіалу «Пес» привіз Анжеліку-Аню додому і зайнявся пошуками її кривдників. Відпустити дівчину він не може – якщо вона повернеться на вулицю, грабіжники її вб'ють.

У 8 серії детектива «Пес» Олена приревнувала Макса.

Вона дізналася про дівчину, що оселилася у колишнього чоловіка, і почала підколювати Макса через його нову «подругу». А Леонідов занепокоївся через реакцію Олени. Колишня дружина Макса, по суті, не помилилася: у Ані з'явилися плани на свого рятівника. Дивіться в серіалі «Пес» 8 серія, чи вийшло у неї спокусити Максимова.

Олена не єдина, кому не сподобалася компанія повії. Поки Макс займався пошуками грабіжника, Пес намагався довести гості, хто в домі головний. Слідкуйте за забавним протистоянням дівчини і німецької вівчарки в серіалі «Пес» 8 серія онлайн.

А небезпека Ані-Анжеліці загрожує неабияка! Грабіжникам вдалося її розшукати. Щоб врятувати дівчину, Макс готовий навіть продати свою улюблену машину... Невже у нього вийшло забути Олену і переключитися на когось іншого?

Дивіться серіал «Пес» 1 сезон 8 серія від 13.06.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – стежте за цікавими пригодами Макса Максимова і його вірного чотирилапого друга!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 1 сезон 7 серія.