Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сироватка правди та злодії-парамедики
<p style="text-align: justify;">Злодії, переодягнені у форму парамедиків, у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1">«Пес» 1 сезон</a> 9 серія від 18.06.2019 грабують ювелірний магазин і вбивають поліцейського. Однак коли справа дійшла до розділу великого куша, між злочинцями виник серйозний конфлікт. Хто сформував нову банду і куди поділися прикраси після перестрілки? Розберуться найкращі слідчі міста – Пес і Максимов.</p> <p style="text-align: justify;">На ранок у 9 серії детектива «Пес» 2019 у місцевому парку «спливає» труп справжнього лікаря. Експерти-криміналісти роблять висновок, що він помер від серцевого нападу, спровокованого специфічним наркотиком, який називають «сироваткою правди». А у квартирі вбитого герої серіалу ICTV «Пес» знаходять знайомі ювелірні вироби. Як ця смерть пов'язана з пограбуванням?</p> <p style="text-align: justify;">Щоб розкрити цю заплутану справу Макс вирішує ловити злочинців на живця. А хто може бути кращою приманкою, ніж сам Максимов? Герою обіцяють чималі неприємності! Дивись онлайн «Пес» 1 сезон 9 серія і дізнайся, у яку халепу потраплять друзі та які секрети розкриє Макс під «сироваткою правди»?</p> <p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-1/seriya-8">«Пес» 1 сезон 8 серія</a>.</p>

Сироватка правди та злодії-парамедики

Всі серії | Сезон 1

Сироватка правди та злодії-парамедики

Злодії, переодягнені у форму парамедиків, у серіалі «Пес» 1 сезон 9 серія від 18.06.2019 грабують ювелірний магазин і вбивають поліцейського. Однак коли справа дійшла до розділу великого куша, між злочинцями виник серйозний конфлікт. Хто сформував нову банду і куди поділися прикраси після перестрілки? Розберуться найкращі слідчі міста – Пес і Максимов.

На ранок у 9 серії детектива «Пес» 2019 у місцевому парку «спливає» труп справжнього лікаря. Експерти-криміналісти роблять висновок, що він помер від серцевого нападу, спровокованого специфічним наркотиком, який називають «сироваткою правди». А у квартирі вбитого герої серіалу ICTV «Пес» знаходять знайомі ювелірні вироби. Як ця смерть пов'язана з пограбуванням?

Щоб розкрити цю заплутану справу Макс вирішує ловити злочинців на живця. А хто може бути кращою приманкою, ніж сам Максимов? Герою обіцяють чималі неприємності! Дивись онлайн «Пес» 1 сезон 9 серія і дізнайся, у яку халепу потраплять друзі та які секрети розкриє Макс під «сироваткою правди»?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 1 сезон 8 серія.