Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смерть відомого колекціонера: крадіжка або конфлікт по бізнесу?
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Максимов і Пес знову повертаються до розслідувань у серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 1 серія від 17.07.2019! У їхніх життях мало що змінилося: Макс так само неодружений, а Пес як і раніше відвойовує в господаря цінні квадратні метри. Але коли відбувається злочин, вони готові залишити дрібні образи й дитячу боротьбу, щоб посадити винуватця за ґрати.</span></p><p style="text-align: justify;"><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У 1 серії детектива «Пес» 2 сезон був убитий відомий колекціонер і скупник краденого Рубльов. Убивця намагався перетворити місце злочину в справжню сцену: він вистрілив у Рубльова крізь акваріум. Леонідов збитий із пантелику, навіщо такі театральні ефекти? Що саме хотів сказати цим винуватець? А може, це попередження? Дивись серіал «Пес» ICTV та дізнайся відповідь.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Поруч із тілом Максимов знаходить цікаву річ - паспорт і квитки на Кубу. Щасливим власником виявляється колишній рецидивіст, який зараз сидить на мілині й точно не міг дозволити собі оплатити авіапереліт. Він заявляє, що його документи вкрали в маршрутці. Макс піднімає інформаторів і дізнається, хто з кишенькових злодіїв орудує на 36 маршруті. Щоб розплутати клубок, потрібно знайти крадія. Чи вдасться героєві серіалу «Пес» у 1 серії 2 сезону його спіймати? І кого детективи висунутий на роль живця? Дивись прямо зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Поки господар нишпорить по місту, бідний Пес опинився на лікарняному. На місці вбивства Рубльова він порізав лапи уламками акваріума. І тепер сувора Лена змушує його дотримуватися постільного режиму...</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У справі відбувається ще дещо дивне: на місце злочину влазить невідомий. Що він шукав у серіалі «Пес» 2 сезон 1 серія? Дивись онлайн повтор від 17.07.2019 на сайті Телепортал.</span></p>

Смерть відомого колекціонера: крадіжка або конфлікт по бізнесу?

Всі серії | Сезон 2

Смерть відомого колекціонера: крадіжка або конфлікт по бізнесу?

Максимов і Пес знову повертаються до розслідувань у серіалі ICTV «Пес» 2 сезон 1 серія від 17.07.2019! У їхніх життях мало що змінилося: Макс так само неодружений, а Пес як і раніше відвойовує в господаря цінні квадратні метри. Але коли відбувається злочин, вони готові залишити дрібні образи й дитячу боротьбу, щоб посадити винуватця за ґрати.


У 1 серії детектива «Пес» 2 сезон був убитий відомий колекціонер і скупник краденого Рубльов. Убивця намагався перетворити місце злочину в справжню сцену: він вистрілив у Рубльова крізь акваріум. Леонідов збитий із пантелику, навіщо такі театральні ефекти? Що саме хотів сказати цим винуватець? А може, це попередження? Дивись серіал «Пес» ICTV та дізнайся відповідь.

Поруч із тілом Максимов знаходить цікаву річ - паспорт і квитки на Кубу. Щасливим власником виявляється колишній рецидивіст, який зараз сидить на мілині й точно не міг дозволити собі оплатити авіапереліт. Він заявляє, що його документи вкрали в маршрутці. Макс піднімає інформаторів і дізнається, хто з кишенькових злодіїв орудує на 36 маршруті. Щоб розплутати клубок, потрібно знайти крадія. Чи вдасться героєві серіалу «Пес» у 1 серії 2 сезону його спіймати? І кого детективи висунутий на роль живця? Дивись прямо зараз.

Поки господар нишпорить по місту, бідний Пес опинився на лікарняному. На місці вбивства Рубльова він порізав лапи уламками акваріума. І тепер сувора Лена змушує його дотримуватися постільного режиму...

У справі відбувається ще дещо дивне: на місце злочину влазить невідомий. Що він шукав у серіалі «Пес» 2 сезон 1 серія? Дивись онлайн повтор від 17.07.2019 на сайті Телепортал.