Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про маніяка з дрилем та ідеальний подарунок для Олени
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 10 серія знайшли труп чоловіка зі спотвореним обличчям. Нещасного явно катували перед смертю: на тілі виявлені сліди дрилі. І це не єдина жертва, убита таким жорстоким способом. Схоже, в місті з'явився маніяк!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Головний герой серіалу «Пес» намагається розгадати ще одну таємницю.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Льоша попросив Макса про послугу. Леонідов готується до річниці весілля. Він купив Олені подарунок і попросив друга, щоб він сховав його у себе вдома. Максимов погодився допомогти і забрав коробку. Він поставив її на підвіконня і... невгамовний Пес випадково викинув подарунок Олени з вікна!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Макс гадки не має, що було в коробці. Всередині залишилися тільки осколки. Як знайти і купити такий же подарунок до річниці? Чи помітить Леонідов підміну? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 10 серія онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-9">«Пес» 2 сезон 9 серія</a>.</p>

Справа про маніяка з дрилем та ідеальний подарунок для Олени

Всі серії | Сезон 2

Справа про маніяка з дрилем та ідеальний подарунок для Олени

У детективі «Пес» 2 сезон 10 серія знайшли труп чоловіка зі спотвореним обличчям. Нещасного явно катували перед смертю: на тілі виявлені сліди дрилі. І це не єдина жертва, убита таким жорстоким способом. Схоже, в місті з'явився маніяк!

Головний герой серіалу «Пес» намагається розгадати ще одну таємницю.

Льоша попросив Макса про послугу. Леонідов готується до річниці весілля. Він купив Олені подарунок і попросив друга, щоб він сховав його у себе вдома. Максимов погодився допомогти і забрав коробку. Він поставив її на підвіконня і... невгамовний Пес випадково викинув подарунок Олени з вікна!

Макс гадки не має, що було в коробці. Всередині залишилися тільки осколки. Як знайти і купити такий же подарунок до річниці? Чи помітить Леонідов підміну? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 10 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 2 сезон 9 серія.