Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про таємничого силача і двійник Пса
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 11 серія в місті з'явився нелюдськи сильний вбивця. Хтось зірвав з петель сталеві двері і на смерть забив дрібного наркодилера молотком. Ні гроші, ні наркотики злочинця не цікавили – весь товар залишився лежати на складі.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Жертва – хтось Ігор Мухін – приторговував наркотиками, але не дуже чистими. Він продавав неякісний товар із домішками крохмалю. Може, за це його і вбили?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У слідчих є сумніви. Після Ігоря жертвою невідомого силача став банкір.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Поки детективи розслідують справу про наркотики, Пес поводиться дуже дивно. Таке відчуття, що розумного вірного друга Максимова підмінили на іншу собаку. Що трапилося з чотирилапими напарником Макса?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Дивіться серіал «Пес» 2 сезон 11 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-10">«Пес» 2 сезон 10 серія</a>.</p>

Справа про таємничого силача і двійник Пса

Всі серії | Сезон 2

Справа про таємничого силача і двійник Пса

У детективі «Пес» 2 сезон 11 серія в місті з'явився нелюдськи сильний вбивця. Хтось зірвав з петель сталеві двері і на смерть забив дрібного наркодилера молотком. Ні гроші, ні наркотики злочинця не цікавили – весь товар залишився лежати на складі.

Жертва – хтось Ігор Мухін – приторговував наркотиками, але не дуже чистими. Він продавав неякісний товар із домішками крохмалю. Може, за це його і вбили?

У слідчих є сумніви. Після Ігоря жертвою невідомого силача став банкір.

Поки детективи розслідують справу про наркотики, Пес поводиться дуже дивно. Таке відчуття, що розумного вірного друга Максимова підмінили на іншу собаку. Що трапилося з чотирилапими напарником Макса?

Дивіться серіал «Пес» 2 сезон 11 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 2 сезон 10 серія.