Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Справа про вбивство злого начальника і сюрприз від Строгова
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Ранок Максимова в серіалі <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 13 серія від 07.08.2019 почалося весело. Всю ніч Макс мучився від безсоння – останнім часом його чотирилапий товариш почав хропіти. Злий і невиспаний детектив вже збирався відправитися на завдання, коли в двері подзвонили. Гостя назвалася Еліною. Вона – племінниця Строгова, тільки приїхала в місто, збирається вступати до університету. Її дядько дуже сподівається, що детектив дасть притулок дівчині у себе.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Головний герой детектива «Пес» не зрадів таким новинам. Куди подіти непрохану гостю? Це він вирішить пізніше, а поки треба зайнятися розслідуванням.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Начальник великої фірми впав з даху. Його асистентка впевнена: Павла Андрійовича вбили! Чоловік за життя був суворим. Його ніхто не любив. Але щоб підлаштовувати самогубство?..</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong>Чи зможе Макс знайти вбивцю і знайти дім для Еліни? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 13 серія онлайн.</strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-12">«Пес» 2 сезон 12 серія</a>.</p>

Справа про вбивство злого начальника і сюрприз від Строгова

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 5
Новорічне Диво
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Справа про вбивство злого начальника і сюрприз від Строгова

Ранок Максимова в серіалі «Пес» 2 сезон 13 серія від 07.08.2019 почалося весело. Всю ніч Макс мучився від безсоння – останнім часом його чотирилапий товариш почав хропіти. Злий і невиспаний детектив вже збирався відправитися на завдання, коли в двері подзвонили. Гостя назвалася Еліною. Вона – племінниця Строгова, тільки приїхала в місто, збирається вступати до університету. Її дядько дуже сподівається, що детектив дасть притулок дівчині у себе.

Головний герой детектива «Пес» не зрадів таким новинам. Куди подіти непрохану гостю? Це він вирішить пізніше, а поки треба зайнятися розслідуванням.

Начальник великої фірми впав з даху. Його асистентка впевнена: Павла Андрійовича вбили! Чоловік за життя був суворим. Його ніхто не любив. Але щоб підлаштовувати самогубство?..

Чи зможе Макс знайти вбивцю і знайти дім для Еліни? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 13 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 2 сезон 12 серія.