Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Показова розправа: Макс розслідує вбивство цілого ресторану
<p style="text-align: justify;">Героям серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 2 серія від 18.07.2019 без роботи сидіти не доводиться. В одному з елітних ресторанів міста сталася масова стрілянина: вбито господаря закладу Щукіна, двох його партнерів по бізнесу та весь персонал. Кому знадобилося влаштовувати показову розправу? Гнєзділову, як завжди, все зрозуміло: бізнесмени випили зайвого, посварилися та влаштували перестрілку. Але де ж тоді зброя, якою вони вбили один одного?</p><p style="text-align: justify;">Єдина офіціантка, яка дивом вижила в 2 серії «Пса», розповіла іншу версію: стріляла стриптизерка. Гнєзділов не без задоволення опитав танцівниць, які працюють поруч. Вони повідомили цікаву деталь, що більше не їздять виступати в цьому ресторані, тому що одного разу їхня колега повернулася з виклику побита і зі зламаним носом. Песові й Максу доведеться розгадати: чи могла звичайна стриптизерка влаштувати бійню або всіх убив переодягнений кілер? Дивись серіал «Пес» ICTV сезон 2 і дізнайся, куди друзів приведе розслідування.</p><p style="text-align: justify;">Розправою зацікавилися не тільки правоохоронні органи, але ще й кримінальні угруповання. Двоє в темних окулярах і на дорогому джипі зробили Максимову вигідну пропозицію: вони допоможуть слідству, а Макс повідомить їм ім'я вбивці на 10 хвилин раніше, ніж скаже його поліції. Тепер залишається тільки гадати, чиї інтереси захищають ці хлопці?</p><p style="text-align: justify;">Залишайся в курсі всіх подій – дивись онлайн серіал «Пес» 2 сезон 2 серія прямо зараз на сайті «Телепортал».</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись детектив <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-1">«Пес» 2 сезон 1 серія</a>.</p>

Показова розправа: Макс розслідує вбивство цілого ресторану

Всі серії | Сезон 2

Показова розправа: Макс розслідує вбивство цілого ресторану

Героям серіалу «Пес» 2 сезон 2 серія від 18.07.2019 без роботи сидіти не доводиться. В одному з елітних ресторанів міста сталася масова стрілянина: вбито господаря закладу Щукіна, двох його партнерів по бізнесу та весь персонал. Кому знадобилося влаштовувати показову розправу? Гнєзділову, як завжди, все зрозуміло: бізнесмени випили зайвого, посварилися та влаштували перестрілку. Але де ж тоді зброя, якою вони вбили один одного?

Єдина офіціантка, яка дивом вижила в 2 серії «Пса», розповіла іншу версію: стріляла стриптизерка. Гнєзділов не без задоволення опитав танцівниць, які працюють поруч. Вони повідомили цікаву деталь, що більше не їздять виступати в цьому ресторані, тому що одного разу їхня колега повернулася з виклику побита і зі зламаним носом. Песові й Максу доведеться розгадати: чи могла звичайна стриптизерка влаштувати бійню або всіх убив переодягнений кілер? Дивись серіал «Пес» ICTV сезон 2 і дізнайся, куди друзів приведе розслідування.

Розправою зацікавилися не тільки правоохоронні органи, але ще й кримінальні угруповання. Двоє в темних окулярах і на дорогому джипі зробили Максимову вигідну пропозицію: вони допоможуть слідству, а Макс повідомить їм ім'я вбивці на 10 хвилин раніше, ніж скаже його поліції. Тепер залишається тільки гадати, чиї інтереси захищають ці хлопці?

Залишайся в курсі всіх подій – дивись онлайн серіал «Пес» 2 сезон 2 серія прямо зараз на сайті «Телепортал».

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись детектив «Пес» 2 сезон 1 серія.