Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Убили продюсера відомої співачки: ревнивий фанат або спадкоємиця?
<p style="text-align: justify;">«Ти ніколи не будеш належати іншому» – з цими словами в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 3 серія (повтор від 22.07.2019) вбили музичного продюсера на очах у співачки Джулії. Хто винен: божевільний фанат або стара шкільна любов зірки Турбін, який днями вийшов із в'язниці? Розберуться кращі друзі Пес і Максимов.</p><p style="text-align: justify;">На місці злочину залишилися гільзи та живий свідок. Зовсім не схоже на вбивцю-професіонала. А на пошті Джулії герої серіалу «Пес» ICTV виявили стоси листів із погрозами вбити будь-кого, хто буде поруч зі співачкою. Тому версія про фанатика здається поліції дуже правдоподібною. Але є й інша – шантаж Станіслава Турбіна, однокласника й колишнього коханого зірки. Він, за словами Джулії, зберіг у себе компрометуючі фотографії, що можуть сильно нашкодити її репутації.</p><p style="text-align: justify;">Дивись «Пес» 3 серію від 22.07.2019 та дізнайся, чому співачка приховала шлюб зі своїм покійним продюсером і за що насправді вона заплатила Турбіну круглу суму. Невже дівчина теж може бути причетна до вбивства? Покаже розслідування Максимова, чия голова зайнята зовсім іншим... Детективові знову почала снитися Лена, а в Леонідова з'явилася нова причина для ревнощів.</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-2">«Пес» 2 сезон 2 серія</a>.</p>

Убили продюсера відомої співачки: ревнивий фанат або спадкоємиця?

Всі серії | Сезон 2

Убили продюсера відомої співачки: ревнивий фанат або спадкоємиця?

«Ти ніколи не будеш належати іншому» – з цими словами в серіалі «Пес» 2 сезон 3 серія (повтор від 22.07.2019) вбили музичного продюсера на очах у співачки Джулії. Хто винен: божевільний фанат або стара шкільна любов зірки Турбін, який днями вийшов із в'язниці? Розберуться кращі друзі Пес і Максимов.

На місці злочину залишилися гільзи та живий свідок. Зовсім не схоже на вбивцю-професіонала. А на пошті Джулії герої серіалу «Пес» ICTV виявили стоси листів із погрозами вбити будь-кого, хто буде поруч зі співачкою. Тому версія про фанатика здається поліції дуже правдоподібною. Але є й інша – шантаж Станіслава Турбіна, однокласника й колишнього коханого зірки. Він, за словами Джулії, зберіг у себе компрометуючі фотографії, що можуть сильно нашкодити її репутації.

Дивись «Пес» 3 серію від 22.07.2019 та дізнайся, чому співачка приховала шлюб зі своїм покійним продюсером і за що насправді вона заплатила Турбіну круглу суму. Невже дівчина теж може бути причетна до вбивства? Покаже розслідування Максимова, чия голова зайнята зовсім іншим... Детективові знову почала снитися Лена, а в Леонідова з'явилася нова причина для ревнощів.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Пес» 2 сезон 2 серія.