Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Конкурс кілерів: місто стрясають перестрілки та замовні вбивства
<p style="text-align: justify;">У детективному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 4 серія (повтор від 23.07.2019) місто похитнули перестрілки та відразу кілька вбивств. На перший погляд жертви ніяк не пов'язані між собою, але ситуація занадто схожа на полювання за головами. Поліція сподівається, поранений, який утік з останнього місця злочину, проллє світло на те, що відбувається. Щоб його знайти, Леонідов опитує всі лікарні в окрузі. Що це за квест: сафарі для багатих буратін або творчий конкурс кілерів? І хто його організував? Дивись 4 серію фільму «Пес» 2, щоб дізнатися відповідь.</p><p style="text-align: justify;">Проводити розслідування Максимову, як ніколи, важко – бо поруч немає чотирилапого друга. Пес раптово загорівся до Гнєзділова незрозумілою любов'ю: слухається його команд, лащиться і ходить за ним по п’ятах. Що могло статися з героєм серіалу «Пес» ICTV? Леонідов відмовляється допомагати Максу розібратися, тому що затіяв приватне розслідування. Він шукає того, хто міг подарувати Лені квіти.</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-3">«Пес» 2 сезон 3 серія</a>.</p>

Конкурс кілерів: місто стрясають перестрілки та замовні вбивства

Всі серії | Сезон 2

Конкурс кілерів: місто стрясають перестрілки та замовні вбивства

У детективному серіалі «Пес» 2 сезон 4 серія (повтор від 23.07.2019) місто похитнули перестрілки та відразу кілька вбивств. На перший погляд жертви ніяк не пов'язані між собою, але ситуація занадто схожа на полювання за головами. Поліція сподівається, поранений, який утік з останнього місця злочину, проллє світло на те, що відбувається. Щоб його знайти, Леонідов опитує всі лікарні в окрузі. Що це за квест: сафарі для багатих буратін або творчий конкурс кілерів? І хто його організував? Дивись 4 серію фільму «Пес» 2, щоб дізнатися відповідь.

Проводити розслідування Максимову, як ніколи, важко – бо поруч немає чотирилапого друга. Пес раптово загорівся до Гнєзділова незрозумілою любов'ю: слухається його команд, лащиться і ходить за ним по п’ятах. Що могло статися з героєм серіалу «Пес» ICTV? Леонідов відмовляється допомагати Максу розібратися, тому що затіяв приватне розслідування. Він шукає того, хто міг подарувати Лені квіти.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Пес» 2 сезон 3 серія.