Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про зникле кольє і погроза Олени
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 7 серія від 29.07.2019 Максимов допоміг своєму п'яному другові дістатися додому. У квартирі на них чекав неприємний «сюрприз»: дочка товариша в жахливому стані. Дівчина лежала непритомна, її плаття і обличчя покриті підозрілими плямами. Макс відразу викликав поліцію.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Постраждала прокинулася і з жахом зрозуміла, що у неї пропало дороге діамантове кольє. Вона розповіла, що напередодні познайомилася з симпатичним молодим чоловіком. Вони спілкувалися, випивали, а потім... Далі вона нічого не пам'ятає. У крові дівчини виявлена ​​величезна доза клофеліну, а ось прикраси і сліду не було.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Олена обурилася, коли побачила свого колишнього чоловіка на місці злочину: вона вирішила, що Максимов і його товариш випивали разом. Вона пригрозила: якщо побачить Макса п'яним, забере собаку собі.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чи вийшло у слідчих знайти кольє? Чи залишилися вірні друзі разом? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 7 серія онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-6">«Пес» 2 сезон 6 серія</a>.</p>

Справа про зникле кольє і погроза Олени

Всі серії | Сезон 2

Справа про зникле кольє і погроза Олени

У детективі «Пес» 2 сезон 7 серія від 29.07.2019 Максимов допоміг своєму п'яному другові дістатися додому. У квартирі на них чекав неприємний «сюрприз»: дочка товариша в жахливому стані. Дівчина лежала непритомна, її плаття і обличчя покриті підозрілими плямами. Макс відразу викликав поліцію.

Постраждала прокинулася і з жахом зрозуміла, що у неї пропало дороге діамантове кольє. Вона розповіла, що напередодні познайомилася з симпатичним молодим чоловіком. Вони спілкувалися, випивали, а потім... Далі вона нічого не пам'ятає. У крові дівчини виявлена ​​величезна доза клофеліну, а ось прикраси і сліду не було.

Олена обурилася, коли побачила свого колишнього чоловіка на місці злочину: вона вирішила, що Максимов і його товариш випивали разом. Вона пригрозила: якщо побачить Макса п'яним, забере собаку собі.

Чи вийшло у слідчих знайти кольє? Чи залишилися вірні друзі разом? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 7 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 2 сезон 6 серія.