Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як спіймати серійного маніяка і налагодити особисте життя?
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 8 серія від 30.07.2019 Максимов ловив маніяка, а Гнєздилов шукав слави.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Небезпечний серійний вбивця втік від правосуддя. Він пообіцяв показати, де закопав тіла своїх жертв. Це був обман: злочинець убив кілька правоохоронців і втік. Тепер Макс і інші поліцейські намагаються зловити маніяка, поки він знову не почала вбивати.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">До розслідування приєдналася Ірина Грицай. Сім років тому вона займалася справою цього маніяка. Тоді вона працювала разом з Максимовим, більш того – була закохана в нього. Тоді дівчині нічого не світило, адже чоловік щиро любив свою дружину і не став би зраджувати їй. Але тепер Макс і Олена розлучені. Чи означає це, що у Ірини з'явився шанс?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 8 серія онлайн, як Максимов ловить вбивцю і намагається налагодити особисте життя.</span></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-7">«Пес» 2 сезон 7 серія</a>.</p>

Як спіймати серійного маніяка і налагодити особисте життя?

Всі серії | Сезон 2

Як спіймати серійного маніяка і налагодити особисте життя?

У детективі «Пес» 2 сезон 8 серія від 30.07.2019 Максимов ловив маніяка, а Гнєздилов шукав слави.

Небезпечний серійний вбивця втік від правосуддя. Він пообіцяв показати, де закопав тіла своїх жертв. Це був обман: злочинець убив кілька правоохоронців і втік. Тепер Макс і інші поліцейські намагаються зловити маніяка, поки він знову не почала вбивати.

До розслідування приєдналася Ірина Грицай. Сім років тому вона займалася справою цього маніяка. Тоді вона працювала разом з Максимовим, більш того – була закохана в нього. Тоді дівчині нічого не світило, адже чоловік щиро любив свою дружину і не став би зраджувати їй. Але тепер Макс і Олена розлучені. Чи означає це, що у Ірини з'явився шанс?

Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 8 серія онлайн, як Максимов ловить вбивцю і намагається налагодити особисте життя.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 2 сезон 7 серія.