Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про вбивство бізнесмена і новий собака Гнездилова
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2">«Пес» 2 сезон</a> 9 серія від 31.07.2019 Максимов знову опинився не в той час не в тому місці.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У місті стався гучний злочин: вбили відомого бізнесмена. Підприємця підозрювали в темних справах. Чи не через це чи якийсь «доброзичливець» підкинув йому вибухівку в пальто?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">В процесі розслідування Макс поїхав до бізнес-партнера убитого. Варто було головному герою детектива «Пес» зайти в кабінет, як він зрозумів: зараз почнуться проблеми. Чоловік був уже мертвий. Охорона увірвалася в кабінет і застала Макса біля тіла бізнесмена... Як тепер довести свою невинність?</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У 9 серії детектива «Пес» між Оленою і Максимовим стався дивний момент. Макс поскаржився на тремор в руках. До доктора він звертатися не хоче, тому прийшов до колишньої дружини. Олена запропонувала зробити Максу масаж. За цим заняттям їх і застав Леонідов.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Хто вбив бізнесмена? Навіщо Гнєздилов почав возити з собою таксу? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 9 серія онлайн.</span></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-2/seriya-8">«Пес» 2 сезон 8 серія</a>.</p>

Справа про вбивство бізнесмена і новий собака Гнездилова

Всі серії | Сезон 2

Справа про вбивство бізнесмена і новий собака Гнездилова

У детективі «Пес» 2 сезон 9 серія від 31.07.2019 Максимов знову опинився не в той час не в тому місці.

У місті стався гучний злочин: вбили відомого бізнесмена. Підприємця підозрювали в темних справах. Чи не через це чи якийсь «доброзичливець» підкинув йому вибухівку в пальто?

В процесі розслідування Макс поїхав до бізнес-партнера убитого. Варто було головному герою детектива «Пес» зайти в кабінет, як він зрозумів: зараз почнуться проблеми. Чоловік був уже мертвий. Охорона увірвалася в кабінет і застала Макса біля тіла бізнесмена... Як тепер довести свою невинність?

У 9 серії детектива «Пес» між Оленою і Максимовим стався дивний момент. Макс поскаржився на тремор в руках. До доктора він звертатися не хоче, тому прийшов до колишньої дружини. Олена запропонувала зробити Максу масаж. За цим заняттям їх і застав Леонідов.

Хто вбив бізнесмена? Навіщо Гнєздилов почав возити з собою таксу? Дивіться в серіалі «Пес» 2 сезон 9 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Пес» 2 сезон 8 серія.