Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вбивця у масці і пророцтво Пса
<p><strong>Пес почав розмовляти із Максом людською мовою. Тут є два варіанти - або він спить, або почав сходити з розуму. Такими темпами детектив почне вірити у потойбічні сили!</strong></p><p>Серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> серія 1 від 28.11.2018 почався із якоюсь чортівні: Макс прокинувся від дивного кошмару, в якому його розстріляв вбивця у масці свині. У цьому ж сні йому привиділося, нібито Пес розмовляє з ним.</p><p>На ранок детективу було ніколи розбиратися зі значенням дивного бачення: йому зателефонували з роботи.</p><p>Засмучений чоловік попросив детективів, щоб вони знайшли його дружину. Коли чоловік повернувся додому, він виявив калюжу крові - а ось його дружина Ксюша зникла...</p><p>Головний герой серіалу Пес 2018 взявся за розслідування цього дивного злочину. Детективи поїхали до колишнього чоловіка Ксенії, у якого вдома виявилася маска свині - та сама, із сну Максимова! Невже це збіг? Дивіться у серіалі Пес сезон 4 серія 1.</p><p>Більш того, Макс - не єдиний герой серіалу Пес 4 сезон, який почав бачити дивні речі.</p><p>Він залишив Пса у Леонідова на одну ніч. На наступний день Льоша зізнався, що йому теж приснився подібний сон. Все, що підказує чоловікам Пес у сновидіннях, збувається наяву! Збіг чи надприродні сили? Дивіться онлайн серіал Пес 4 сезон - таємниці стають все більш дивними</p><p>Таємничі сни не тільки допомагають розслідувати злочини, але і піднімають дуже особисті питання. Уві сні Леонідова Пес зізнався, що Максимов дуже нудьгує по Олені... Чи правда, що він читав вірші своїй колишній дружині? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон онлайн.</p><p><strong>А поки Максимов і Леонідов намагаються розслідувати злочин і розібратися зі своїми особистими справами, Гнєздилов страждає від страшної алергії.</strong></p><p>Він з'їв маракуйю на місці злочину, і дуже про це пошкодував. Жаліслива Олена прописала йому таблетки, які повинні полегшити симптоми. Але у них є невеликі побічні ефекти... Не пропустіть кумедний випадок із Гнєздиловим у серіалі Пес сезон 4 серія 1 від 28.11.2018.</p><p>Хто ж убив Ксенію? І при чому тут огидна маска кнура зі сну Максимова? Дивіться серіал Пес 4 сезон онлайн - детективи продовжують розслідувати складні злочини.</p>

Вбивця у масці і пророцтво Пса

Всі серії | Сезон 4

Вбивця у масці і пророцтво Пса

Пес почав розмовляти із Максом людською мовою. Тут є два варіанти - або він спить, або почав сходити з розуму. Такими темпами детектив почне вірити у потойбічні сили!

Серіал Пес 4 сезон серія 1 від 28.11.2018 почався із якоюсь чортівні: Макс прокинувся від дивного кошмару, в якому його розстріляв вбивця у масці свині. У цьому ж сні йому привиділося, нібито Пес розмовляє з ним.

На ранок детективу було ніколи розбиратися зі значенням дивного бачення: йому зателефонували з роботи.

Засмучений чоловік попросив детективів, щоб вони знайшли його дружину. Коли чоловік повернувся додому, він виявив калюжу крові - а ось його дружина Ксюша зникла...

Головний герой серіалу Пес 2018 взявся за розслідування цього дивного злочину. Детективи поїхали до колишнього чоловіка Ксенії, у якого вдома виявилася маска свині - та сама, із сну Максимова! Невже це збіг? Дивіться у серіалі Пес сезон 4 серія 1.

Більш того, Макс - не єдиний герой серіалу Пес 4 сезон, який почав бачити дивні речі.

Він залишив Пса у Леонідова на одну ніч. На наступний день Льоша зізнався, що йому теж приснився подібний сон. Все, що підказує чоловікам Пес у сновидіннях, збувається наяву! Збіг чи надприродні сили? Дивіться онлайн серіал Пес 4 сезон - таємниці стають все більш дивними

Таємничі сни не тільки допомагають розслідувати злочини, але і піднімають дуже особисті питання. Уві сні Леонідова Пес зізнався, що Максимов дуже нудьгує по Олені... Чи правда, що він читав вірші своїй колишній дружині? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон онлайн.

А поки Максимов і Леонідов намагаються розслідувати злочин і розібратися зі своїми особистими справами, Гнєздилов страждає від страшної алергії.

Він з'їв маракуйю на місці злочину, і дуже про це пошкодував. Жаліслива Олена прописала йому таблетки, які повинні полегшити симптоми. Але у них є невеликі побічні ефекти... Не пропустіть кумедний випадок із Гнєздиловим у серіалі Пес сезон 4 серія 1 від 28.11.2018.

Хто ж убив Ксенію? І при чому тут огидна маска кнура зі сну Максимова? Дивіться серіал Пес 4 сезон онлайн - детективи продовжують розслідувати складні злочини.