Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вбивство адвоката: спасіння прийде
<p><strong>Дівчина прибула з майбутнього, щоб врятувати адвоката Орєхова. Ні, це не сюжет чергової частини «Термінатора», це нова справа Максимова і Пса.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 11 серія від 12.12.2018 слідчі відчули себе героями науково-фантастичного фільму.</p><p>Адвоката Павла Орєхова задушили в його власному офісі. Свідок розповів поліції дуже дивні речі. За словами охоронця, він застав на місці злочину дівчину. Вона повідомила, що прибула з майбутнього, щоб врятувати Орєхова. Після цих слів дивна гостя просто зникла. Не пропустіть найбільш фантастичну справу Максимова в серіалі Пес 4 сезон 11 серія!</p><p>Детективи, звичайно ж, не повірили в містичну версію охоронця. Вони вирушили до квартири вбитого, щоб дізнатися подробиці. Не пропустіть несподівані повороти сюжету в серіалі Пес 4 сезон 11 серія!</p><p>Дружина Орєхова розповіла, що він вже зустрічався із «гостею з майбутнього»: дивна дівчина підходила до нього на вулиці і попереджала про небезпеку. Павло навіть встиг потай сфотографувати свою незвичайну переслідницю.</p><p>Слідчі вирушили в єдине місце, де точно можна зустріти «мандрівників у часі» - місцеву психіатричну лікарню. Лікарі тут же впізнали підозрювану - вона дійсно деякий час перебувала на обліку. «Гостю з майбутнього» на ім'я Соня відпустили, так як вона не представляла ніякої небезпеки для оточуючих. Виходить, що психіатри помилилися? Дізнайтеся в детективній історії серіалу Пес 4 сезон 11 серія!</p><p><strong>Поліцейським вдалося знайти і допитати божевільну дівчину. Соня на повному серйозі розповідала про свою місію, а ще - передбачила майбутнє Олени і Максимова. Найстрашніше почалося, коли її пророцтва почалися збуватися! Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 11 серія, які містичні речі почали творитися в житті Макса.</strong></p><p>Хто вбив адвоката Орєхова? Хто такий «Термінатор», про якого продовжує твердити Соня? І що означає таємничий код, який вона залишила на місці злочину? Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 11 серія від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-10" target="_blank">Пес 4 сезон 10 серія</a></p>

Вбивство адвоката: спасіння прийде

Всі серії | Сезон 4

Вбивство адвоката: спасіння прийде

Дівчина прибула з майбутнього, щоб врятувати адвоката Орєхова. Ні, це не сюжет чергової частини «Термінатора», це нова справа Максимова і Пса.

У серіалі Пес 4 сезон 11 серія від 12.12.2018 слідчі відчули себе героями науково-фантастичного фільму.

Адвоката Павла Орєхова задушили в його власному офісі. Свідок розповів поліції дуже дивні речі. За словами охоронця, він застав на місці злочину дівчину. Вона повідомила, що прибула з майбутнього, щоб врятувати Орєхова. Після цих слів дивна гостя просто зникла. Не пропустіть найбільш фантастичну справу Максимова в серіалі Пес 4 сезон 11 серія!

Детективи, звичайно ж, не повірили в містичну версію охоронця. Вони вирушили до квартири вбитого, щоб дізнатися подробиці. Не пропустіть несподівані повороти сюжету в серіалі Пес 4 сезон 11 серія!

Дружина Орєхова розповіла, що він вже зустрічався із «гостею з майбутнього»: дивна дівчина підходила до нього на вулиці і попереджала про небезпеку. Павло навіть встиг потай сфотографувати свою незвичайну переслідницю.

Слідчі вирушили в єдине місце, де точно можна зустріти «мандрівників у часі» - місцеву психіатричну лікарню. Лікарі тут же впізнали підозрювану - вона дійсно деякий час перебувала на обліку. «Гостю з майбутнього» на ім'я Соня відпустили, так як вона не представляла ніякої небезпеки для оточуючих. Виходить, що психіатри помилилися? Дізнайтеся в детективній історії серіалу Пес 4 сезон 11 серія!

Поліцейським вдалося знайти і допитати божевільну дівчину. Соня на повному серйозі розповідала про свою місію, а ще - передбачила майбутнє Олени і Максимова. Найстрашніше почалося, коли її пророцтва почалися збуватися! Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 11 серія, які містичні речі почали творитися в житті Макса.

Хто вбив адвоката Орєхова? Хто такий «Термінатор», про якого продовжує твердити Соня? І що означає таємничий код, який вона залишила на місці злочину? Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 11 серія від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 10 серія