Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Максмов і Пес по той бік барикад
<p><strong>Брати-близнюки чи простий збіг? Які таємниці приховує родовід Пса, та хто готує пастку для Максимова? </strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 12 випуск від 13.12.2018 ранок Максимова розпочався з арешту, але затримував не він, а його. Невідомий із собакою вчинив стрілянину в ювелірному магазині й забрав прикраси. Здавалося б, звичайний злочин, якби не одна цікава деталь: злочинці підозріло схожі на слідчого та його вірного друга. Цим вирішив скористатися Гнєздилов і, замість пошуку справжнього грабіжника, намагався заарештувати колегу. Слідство приводить Максимова в кінологічний клуб. Що він дізнався про свого собаку? Дивись Пес 12 серія.</p><p><strong>Поки одні слідчі шукають злочинця, капітан Гнєздилов викручується зі створеної власноруч пастки для Максимова.</strong> Він підкинув гільзи напарнику і викликав спецпідрозділ. Чим обернулася для капітана його необережність та дитяча мстивість? Дізнайся разом із серіалом Пес 4 сезон 12 серія.</p><p>Максимов шукає докази, аби захистити чотириногого друга. Він приходить до власниці овчарки Джері, який, як дві каплі, схожий із Псом. </p><p><strong>Олена розказала Леонідову про свої підозри.</strong> </p><p>Вона вважає, що Максимов і кінолог із клубу щось приховують. Можливо, для її нарікань є причини, адже ДНК тест показав, що шерсть, знайдена на місці злочину, належить Псу. Можливо, Оленою керують прості ревнощі? Пес 4 розкриє всі таємниці.</p><p>Пограбування продовжилися й переросли в справжній бойовик із стріляниною та гонитвою. У фінальній сутичці зустрілися Максимов та його двійник. Хто переможе? <strong>Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 12 серія від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-11" target="_blank"><strong>Пес 4 сезон 11 серія</strong></a></p>

Максмов і Пес по той бік барикад

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 4
Сезон 5
Новорічне Диво
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Максмов і Пес по той бік барикад

Брати-близнюки чи простий збіг? Які таємниці приховує родовід Пса, та хто готує пастку для Максимова?

У серіалі Пес 4 сезон 12 випуск від 13.12.2018 ранок Максимова розпочався з арешту, але затримував не він, а його. Невідомий із собакою вчинив стрілянину в ювелірному магазині й забрав прикраси. Здавалося б, звичайний злочин, якби не одна цікава деталь: злочинці підозріло схожі на слідчого та його вірного друга. Цим вирішив скористатися Гнєздилов і, замість пошуку справжнього грабіжника, намагався заарештувати колегу. Слідство приводить Максимова в кінологічний клуб. Що він дізнався про свого собаку? Дивись Пес 12 серія.

Поки одні слідчі шукають злочинця, капітан Гнєздилов викручується зі створеної власноруч пастки для Максимова. Він підкинув гільзи напарнику і викликав спецпідрозділ. Чим обернулася для капітана його необережність та дитяча мстивість? Дізнайся разом із серіалом Пес 4 сезон 12 серія.

Максимов шукає докази, аби захистити чотириногого друга. Він приходить до власниці овчарки Джері, який, як дві каплі, схожий із Псом.

Олена розказала Леонідову про свої підозри.

Вона вважає, що Максимов і кінолог із клубу щось приховують. Можливо, для її нарікань є причини, адже ДНК тест показав, що шерсть, знайдена на місці злочину, належить Псу. Можливо, Оленою керують прості ревнощі? Пес 4 розкриє всі таємниці.

Пограбування продовжилися й переросли в справжній бойовик із стріляниною та гонитвою. У фінальній сутичці зустрілися Максимов та його двійник. Хто переможе? Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 12 серія від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 11 серія