Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вбивство двох бізнесменів і десяток біляшів
<p><strong>У місті з'явився серійний вбивця. Хто став жертвою? Випадкові люди? Або все це - частина чийогось плану?</strong></p><p>Дивись онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 13 серія від 14.12.2018 - стань свідком розправи з минулого!</p><p>Ранок для бізнесмена Ельфа закінчилося трагічно. Тіло чоловіка знайшли біля магазину, а поруч лежав значок із зображенням щура. Як відомо, ця тварина в вузьких колах кримінального світу характеризує недостойну людину, яка здатна підставити.</p><p>Поліція спочатку перевірила версію пограбування. У квартирі вбитого Леонідов знайшов сейф, проте він був відкритий і порожній. На допомогу прийшов Пес, який напередодні став вегетаріанцем з ініціативи Максимова. Дивись онлайн Пес 4 сезон і дізнайся, як дієта вплинула на вміння чотириногого сищика.</p><p>Максимов і Леонідов наполегливо працювали: версія пограбування залишилася в минулому, слідчі почали перевіряти компаньйона убитого. Тіло чоловіка знайшли в парку, а біля нього лежав такий же значок із щуром ... Цей вагомий доказ наштовхнув слідчих на думку про серійного вбивцю. Яку несподівану інформацію про померлих дізналися працівники поліції - дивись в серіалі Пес 4 сезон 13 серія.</p><p><strong>Не обійшлося і без казусів - Гнєздилов, як зазвичай, відзначився!</strong></p><p>Капітан дуже хотів «комдеціонер» для свого старенького автомобіля, тому економив на всьому, навіть на продуктах. Десяток протухлих біляшів від тітки Жори не захотів їсти навіть голодний Пес. А що сталося після такого гастрономічного експерименту з Гнєздиловим, і як це допомогло розслідуванню - дізнайся в серіалі Пес 4 сезон 13 серія!</p><p>Несподіваний поворот у справі: ще один потерпілий. Хто такий Ашотік і як він пов'язаний з убитими? <strong>Дізнайся прямо зараз - дивись серіал Пес 4 сезон 13 серія від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-12" target="_blank">Пес 4 сезон серія 12</a></p>

Вбивство двох бізнесменів і десяток біляшів

Всі серії | Сезон 4

Вбивство двох бізнесменів і десяток біляшів

У місті з'явився серійний вбивця. Хто став жертвою? Випадкові люди? Або все це - частина чийогось плану?

Дивись онлайн серіал Пес 4 сезон 13 серія від 14.12.2018 - стань свідком розправи з минулого!

Ранок для бізнесмена Ельфа закінчилося трагічно. Тіло чоловіка знайшли біля магазину, а поруч лежав значок із зображенням щура. Як відомо, ця тварина в вузьких колах кримінального світу характеризує недостойну людину, яка здатна підставити.

Поліція спочатку перевірила версію пограбування. У квартирі вбитого Леонідов знайшов сейф, проте він був відкритий і порожній. На допомогу прийшов Пес, який напередодні став вегетаріанцем з ініціативи Максимова. Дивись онлайн Пес 4 сезон і дізнайся, як дієта вплинула на вміння чотириногого сищика.

Максимов і Леонідов наполегливо працювали: версія пограбування залишилася в минулому, слідчі почали перевіряти компаньйона убитого. Тіло чоловіка знайшли в парку, а біля нього лежав такий же значок із щуром ... Цей вагомий доказ наштовхнув слідчих на думку про серійного вбивцю. Яку несподівану інформацію про померлих дізналися працівники поліції - дивись в серіалі Пес 4 сезон 13 серія.

Не обійшлося і без казусів - Гнєздилов, як зазвичай, відзначився!

Капітан дуже хотів «комдеціонер» для свого старенького автомобіля, тому економив на всьому, навіть на продуктах. Десяток протухлих біляшів від тітки Жори не захотів їсти навіть голодний Пес. А що сталося після такого гастрономічного експерименту з Гнєздиловим, і як це допомогло розслідуванню - дізнайся в серіалі Пес 4 сезон 13 серія!

Несподіваний поворот у справі: ще один потерпілий. Хто такий Ашотік і як він пов'язаний з убитими? Дізнайся прямо зараз - дивись серіал Пес 4 сезон 13 серія від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон серія 12