Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниче викрадення і романтичні пригоди Гнездилова
<p>Приємно, коли ви просите рахунок у ресторані, а вам пропонують подарунок від закладу. Але безкоштовний сир, як відомо, буває тільки в мишоловці.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank"><strong>Пес 4 сезон</strong></a><strong> 14 серія від 17.12.2018 жінку викрали прямо з ресторану!</strong> </p><p>Свідки розповіли, що вона попросила рахунок, але пішла, не розплатившись. Разом з нею був чоловік, переодягнений в офіціанта. Однак ця людина в ресторані не працює... У серіалі Пес 4 сезон почалося нове захоплююче розслідування!</p><p>Викрадачі не поставила вимогу про викуп і навіть не пов'язали з чоловіком викраденої Ірини. Якщо злочинцям не потрібні гроші, то що?</p><p>Слідчі вийшли на чоловіка Ірини. Той розповів, що у його дружини не було ворогів. Чоловік вів себе дуже дивно - не дозволяв поліцейським ні фотографувати, ні вивчити інформацію на його комп'ютері. Очевидно, що він - не самий вірний чоловік на землі. Та й сама Ірина теж не є прикладом цнотливості... Дізнайтеся подробиці в серіалі Пес 4 сезон 14 серія!</p><p>Максимов і Леонідов трохи не зійшлися характерами з чоловіком потерпілої. Між ними навіть зав'язалася бійка! Як наслідок - і Макса, і Олексія відсторонили від справи. Замість них головним призначили Гнездилова... Ось тут-то і починається найцікавіше. Не пропустіть нові пригоди Ігоря в серіалі Пес 17.12.2018!</p><p>Бравий капітан був зайнятий не тільки розслідуванням, а й своїми особистими проблемами. Гнєздилов постійно безуспішно намагається загравати з жінками. Якимось незбагненним чином його дружина це відчуває. Варто йому заговорити з представницею прекрасної статі, як тут же лунає дзвінок від Клави...</p><p>Звідки дружина Гнездилова знає про його пригоди? Навіщо він вилив на себе три флакона жіночих парфумів? І найголовніше - хто викрав Ірину? Дивіться прямо зараз в серіалі Пес 4 сезон 14 серія від 17.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-13" target="_blank">Пес 4 сезон 13 серія</a></p>

Таємниче викрадення і романтичні пригоди Гнездилова

Всі серії | Сезон 4

Таємниче викрадення і романтичні пригоди Гнездилова

Приємно, коли ви просите рахунок у ресторані, а вам пропонують подарунок від закладу. Але безкоштовний сир, як відомо, буває тільки в мишоловці.

У серіалі Пес 4 сезон 14 серія від 17.12.2018 жінку викрали прямо з ресторану!

Свідки розповіли, що вона попросила рахунок, але пішла, не розплатившись. Разом з нею був чоловік, переодягнений в офіціанта. Однак ця людина в ресторані не працює... У серіалі Пес 4 сезон почалося нове захоплююче розслідування!

Викрадачі не поставила вимогу про викуп і навіть не пов'язали з чоловіком викраденої Ірини. Якщо злочинцям не потрібні гроші, то що?

Слідчі вийшли на чоловіка Ірини. Той розповів, що у його дружини не було ворогів. Чоловік вів себе дуже дивно - не дозволяв поліцейським ні фотографувати, ні вивчити інформацію на його комп'ютері. Очевидно, що він - не самий вірний чоловік на землі. Та й сама Ірина теж не є прикладом цнотливості... Дізнайтеся подробиці в серіалі Пес 4 сезон 14 серія!

Максимов і Леонідов трохи не зійшлися характерами з чоловіком потерпілої. Між ними навіть зав'язалася бійка! Як наслідок - і Макса, і Олексія відсторонили від справи. Замість них головним призначили Гнездилова... Ось тут-то і починається найцікавіше. Не пропустіть нові пригоди Ігоря в серіалі Пес 17.12.2018!

Бравий капітан був зайнятий не тільки розслідуванням, а й своїми особистими проблемами. Гнєздилов постійно безуспішно намагається загравати з жінками. Якимось незбагненним чином його дружина це відчуває. Варто йому заговорити з представницею прекрасної статі, як тут же лунає дзвінок від Клави...

Звідки дружина Гнездилова знає про його пригоди? Навіщо він вилив на себе три флакона жіночих парфумів? І найголовніше - хто викрав Ірину? Дивіться прямо зараз в серіалі Пес 4 сезон 14 серія від 17.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 13 серія