Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Назад у 90-ті: розслідування з ноткою ностальгії
<p><strong>Гнездилову часто не вистачає пригод, романтики і розчленування. Нова справа допомогла Ігорю повернутися у лихі 90-і. Перестрілки посеред вулиці, наркотики, загрози? Все є!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 15 серія від 18.12.2018 детективи розслідували подвійне вбивство. Гнездилов побачив у слідах злочину відгомони 90-х. Він упевнений в тому, що злочинці повинні були приїхати на чорній машині, адже саме так чинять справжні бандити. Максимов та інші слідчі уважно вислухали чергову геніальну версію горе-детектива і вирушили на пошуки справжніх злочинців. Не пропустіть нову гостросюжетну історію в серіалі Пес 4 сезон 15 серія!</p><p>Поки поліцейські шукали справжніх вбивць, Гнездилов віддавався ностальгії. Він дістав кошмарний малиновий піджак, магнітолу і почав обдзвонювати всі автосалони, щоб знайти таємничий чорний мерседес. З чого він взяв, що злочинці приїхали саме на такій машині? Це відомо тільки дивній логіці Ігоря. Знавець 90-х відчув себе настільки впевнено, що вирішив продемонструвати Максимову майстер-клас із затримання злочинця. Дивіться серіал Пес 4 сезон 15 серія на сайті Teleportal.ua - тут є і кримінал, і гумор, і навіть трохи романтики...</p><p>Олена всерйоз взялася за виховання чоловіка. На голову нещасного Леонідова так і посипалися нескінченні претензії - освіжувач у машині не той, рингтон на телефоні не той, а краватка взагалі жахлива! Сувора Олена настільки розсердилася на чоловіка, що навіть відмовилася їхати з ним в одній машині, поки там не перестане смердіти. Замість цього вона поїхала з Максимовим... Які цілі переслідувала колишня дружина Макса? Дізнайтеся в серіалі Пес 4 сезон 15 серія!</p><p>Пес весь цей час вів себе підозріло добре. Він віддано носив куртку за своїм господарем і слухав кожну його команду. Тільки куртку чомусь не віддавав ... Що вплинуло на поведінку собаки? Дізнайтеся самі - включайте детектив Пес 4 сезон 15 серія від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-14" target="_blank">Пес 4 сезон 14 серія</a></p>

Назад у 90-ті: розслідування з ноткою ностальгії

Всі серії | Сезон 4

Назад у 90-ті: розслідування з ноткою ностальгії

Гнездилову часто не вистачає пригод, романтики і розчленування. Нова справа допомогла Ігорю повернутися у лихі 90-і. Перестрілки посеред вулиці, наркотики, загрози? Все є!

У серіалі Пес 4 сезон 15 серія від 18.12.2018 детективи розслідували подвійне вбивство. Гнездилов побачив у слідах злочину відгомони 90-х. Він упевнений в тому, що злочинці повинні були приїхати на чорній машині, адже саме так чинять справжні бандити. Максимов та інші слідчі уважно вислухали чергову геніальну версію горе-детектива і вирушили на пошуки справжніх злочинців. Не пропустіть нову гостросюжетну історію в серіалі Пес 4 сезон 15 серія!

Поки поліцейські шукали справжніх вбивць, Гнездилов віддавався ностальгії. Він дістав кошмарний малиновий піджак, магнітолу і почав обдзвонювати всі автосалони, щоб знайти таємничий чорний мерседес. З чого він взяв, що злочинці приїхали саме на такій машині? Це відомо тільки дивній логіці Ігоря. Знавець 90-х відчув себе настільки впевнено, що вирішив продемонструвати Максимову майстер-клас із затримання злочинця. Дивіться серіал Пес 4 сезон 15 серія на сайті Teleportal.ua - тут є і кримінал, і гумор, і навіть трохи романтики...

Олена всерйоз взялася за виховання чоловіка. На голову нещасного Леонідова так і посипалися нескінченні претензії - освіжувач у машині не той, рингтон на телефоні не той, а краватка взагалі жахлива! Сувора Олена настільки розсердилася на чоловіка, що навіть відмовилася їхати з ним в одній машині, поки там не перестане смердіти. Замість цього вона поїхала з Максимовим... Які цілі переслідувала колишня дружина Макса? Дізнайтеся в серіалі Пес 4 сезон 15 серія!

Пес весь цей час вів себе підозріло добре. Він віддано носив куртку за своїм господарем і слухав кожну його команду. Тільки куртку чомусь не віддавав ... Що вплинуло на поведінку собаки? Дізнайтеся самі - включайте детектив Пес 4 сезон 15 серія від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 14 серія