Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чудеса науки і любовні пригоди Гнездилова
<p><strong>Холостяцьке життя не пожаліло Максимова - в холодильнику завелися роздуті консерви і зіпсовані сосиски, на які навіть Пес не дивиться. А ось Гнездилов вирішив нарешті налагодити своє особисте життя і покінчити з самотністю раз і назавжди.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон </a>16 серія від 19.12.2018 детективи розслідували вбивство професора. Видатного хіміка отруїли у власній лабораторії. Кому могла знадобитися смерть тихого професора? Це і намагалися дізнатися Макс і його чотириногий друг в серіалі Пес 16 серія.</p><p>Детективи з'ясували, що професор займався створенням препарату для посилення мозкової діяльності, а також - для приваблювання жінок... Ця розробка зацікавила Гнездилова, який виявився не проти поекспериментувати. Горе-детектив почав приймати таблетки, мимохідь перевіряючи ефект на всіх оточуючих жінках - починаючи від Олени і закінчуючи красунями в модельному агентстві.</p><p>В ході розслідування поліцейські з'ясували, що покійний професор почав тестувати свій препарат на людях. Тоді-то і виявилися небажані побічні ефекти. А Гнєздилов прийняв вже 18 таблеток... Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 16 серія, чим обернулося таке «лікування» для Ігоря.</p><p>Шеф повісив на Макса найнеприємнішу роботу - охороняти свідка, професора Іллінського. Тихоня-вчений - єдиний, хто бачив вбивцю, коли той тікав із місця скоєння злочину. Начальник запропонував, щоб свідок пожив разом із Максимовим... що дуже не сподобалося детективу. Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 16 серія, як Макс уживався з інтелігентним професором.</p><p>Професор Іллінський почав доводити своєму «охоронцю», що ніяка собака не може бути розумнішою за людину, навіть Пес. Однак чотириногий друг Максимова завжди готовий довести протилежне!</p><p>Дивіться детективну історію про науку, жінок і романтичні подвиги Гнездилова в серіалі Пес 4 сезон 16 серія від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-15" target="_blank">Пес 4 сезон 15 серія</a></p>

Чудеса науки і любовні пригоди Гнездилова

Всі серії | Сезон 4

Чудеса науки і любовні пригоди Гнездилова

Холостяцьке життя не пожаліло Максимова - в холодильнику завелися роздуті консерви і зіпсовані сосиски, на які навіть Пес не дивиться. А ось Гнездилов вирішив нарешті налагодити своє особисте життя і покінчити з самотністю раз і назавжди.

У серіалі Пес 4 сезон 16 серія від 19.12.2018 детективи розслідували вбивство професора. Видатного хіміка отруїли у власній лабораторії. Кому могла знадобитися смерть тихого професора? Це і намагалися дізнатися Макс і його чотириногий друг в серіалі Пес 16 серія.

Детективи з'ясували, що професор займався створенням препарату для посилення мозкової діяльності, а також - для приваблювання жінок... Ця розробка зацікавила Гнездилова, який виявився не проти поекспериментувати. Горе-детектив почав приймати таблетки, мимохідь перевіряючи ефект на всіх оточуючих жінках - починаючи від Олени і закінчуючи красунями в модельному агентстві.

В ході розслідування поліцейські з'ясували, що покійний професор почав тестувати свій препарат на людях. Тоді-то і виявилися небажані побічні ефекти. А Гнєздилов прийняв вже 18 таблеток... Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 16 серія, чим обернулося таке «лікування» для Ігоря.

Шеф повісив на Макса найнеприємнішу роботу - охороняти свідка, професора Іллінського. Тихоня-вчений - єдиний, хто бачив вбивцю, коли той тікав із місця скоєння злочину. Начальник запропонував, щоб свідок пожив разом із Максимовим... що дуже не сподобалося детективу. Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 16 серія, як Макс уживався з інтелігентним професором.

Професор Іллінський почав доводити своєму «охоронцю», що ніяка собака не може бути розумнішою за людину, навіть Пес. Однак чотириногий друг Максимова завжди готовий довести протилежне!

Дивіться детективну історію про науку, жінок і романтичні подвиги Гнездилова в серіалі Пес 4 сезон 16 серія від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 15 серія