Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Максимов і Леонідов обмінюються методами роботи
<p><strong>Чоловіка вбили на очах у власної дружини, після чого відрізали йому палець. Хто винен - ​​сектанти, кримінальні авторитети або ж офіціант?</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 19 серія від 24.12.2018 чотириногий друг Максимова поранив лапу, але продовжував самовіддано розслідувати злочини разом з поліцейським.</p><p>Макс вчергове наслухався безліч претензій від колишньої дружини і Леонідова. Вони вважають методи друга зовсім варварськими. Коли є користь від звички Макса йти напролом, а коли ні? Дізнайтеся подробиці в серіалі Пес 24.12.2018!</p><p>Чоловіка застрелили в ресторані на очах у шокованої дружини. Кому була вигідна його смерть? І чому жертві відрізали палець? Це і було потрібно дізнатися слідчим у серіалі Пес 4 сезон 19 серія.</p><p>Гнєздилов тут же припустив, що у вбивстві замішані сектанти. Правда, у решти з'явилося кілька більш правдоподібних версій. Наприклад, на місці злочину знайшли зв`язаного офіціанта... без одягу. За словами свідка, вбивцю він не запам'ятав.</p><p>Макс не повірив нещасному хлопчині і вирішив вибити з нього свідчення своїми методами. А адже Леонідов нагадував йому, що в суді такі докази не приймаються! Методи Максимова шкодять і йому самому, і Льоші. Поліцейським загрожує два стягнення з занесенням до особової справи - а все тому, що нетерплячий Максимов зовсім не вміє дотримуватися процедури...</p><p>Олена вирішила простежити за Максом, щоб він перестав добувати докази незаконними методами. Тим більше що у неї з'явився черговий привід для незадоволення колишнім чоловіком: Леонідов почав потихеньку переймати погані звички друга... Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 19 серія, чи вийшло у неї повернути Максимова на шлях істинний.</p><p>Чи бувають такі випадки, коли «варварські» методи Макса можна застосовувати? Виявилося, що ще як бувають! Олена і Леонідов переконалися в цьому самі. Що змусило їх поміняти свою думку? Дивіться серіал Пес 4 сезон 19 серія від 24.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-18" target="_blank">Пес 4 сезон 18 серія</a></p>

Максимов і Леонідов обмінюються методами роботи

Всі серії | Сезон 4

Максимов і Леонідов обмінюються методами роботи

Чоловіка вбили на очах у власної дружини, після чого відрізали йому палець. Хто винен - ​​сектанти, кримінальні авторитети або ж офіціант?

У серіалі Пес 4 сезон 19 серія від 24.12.2018 чотириногий друг Максимова поранив лапу, але продовжував самовіддано розслідувати злочини разом з поліцейським.

Макс вчергове наслухався безліч претензій від колишньої дружини і Леонідова. Вони вважають методи друга зовсім варварськими. Коли є користь від звички Макса йти напролом, а коли ні? Дізнайтеся подробиці в серіалі Пес 24.12.2018!

Чоловіка застрелили в ресторані на очах у шокованої дружини. Кому була вигідна його смерть? І чому жертві відрізали палець? Це і було потрібно дізнатися слідчим у серіалі Пес 4 сезон 19 серія.

Гнєздилов тут же припустив, що у вбивстві замішані сектанти. Правда, у решти з'явилося кілька більш правдоподібних версій. Наприклад, на місці злочину знайшли зв`язаного офіціанта... без одягу. За словами свідка, вбивцю він не запам'ятав.

Макс не повірив нещасному хлопчині і вирішив вибити з нього свідчення своїми методами. А адже Леонідов нагадував йому, що в суді такі докази не приймаються! Методи Максимова шкодять і йому самому, і Льоші. Поліцейським загрожує два стягнення з занесенням до особової справи - а все тому, що нетерплячий Максимов зовсім не вміє дотримуватися процедури...

Олена вирішила простежити за Максом, щоб він перестав добувати докази незаконними методами. Тим більше що у неї з'явився черговий привід для незадоволення колишнім чоловіком: Леонідов почав потихеньку переймати погані звички друга... Дивіться в серіалі Пес 4 сезон 19 серія, чи вийшло у неї повернути Максимова на шлях істинний.

Чи бувають такі випадки, коли «варварські» методи Макса можна застосовувати? Виявилося, що ще як бувають! Олена і Леонідов переконалися в цьому самі. Що змусило їх поміняти свою думку? Дивіться серіал Пес 4 сезон 19 серія від 24.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 18 серія