Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мистецтво вимагає жертв: за що вбили антиквара?
<p>Мистецтво, як відомо, вимагає жертв. Цього разу воно довело до вбивства.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 2 серія від 29.11.2018 детективи розслідують вбивство антиквара Бориса Фуксіса.</p><p>Спочатку справа була схожа на банальне пограбування, але в ході розслідування відкрилися нові деталі. Як завжди, ключовий доказ знайшов розумник Пес.</p><p>Щоб вийти на вбивцю, Максимов відправився у місцевий закритий бар. Допит закінчився перестрілкою! Справа виявилася куди більш серйозною, ніж очікували детективи. Убито вже кілька людей. Пес ледь врятував від вірної смерті самого Максимова... Дивіться подробиці розслідування у серіалі Пес 2 серія.</p><p><strong>Поки Макс шукає таємничого кілера і вплутується у бійки з мотоциклістами, Гнездилов знайшов собі більш цікаве завдання.</strong></p><p>Дізнавшись про ціни на твори мистецтва, слідчий загорівся ідеєю стати художником. Він почав обдзвонювати всі галереї у спробах прилаштувати кудись свої ще ненаписані роботи. Чи вийде у Гнездилова долучитися до світу високого мистецтва і заробляти шалені гроші? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 2 серія.</p><p>Пес дуже дивно відреагував на одну з картин у будинку вбитого антиквара. Гнездилов забрав її на роботу спеціально для того, щоб дратувати набридливого собаку. Дізнайтеся у серіалі Пес 4 сезон 2 серія, чому чотирилапий напарник Максимова раптом став негативно ставитися до предметів мистецтва.</p><p>Розслідування - розслідуваннями, а сімейні розборки ніхто не відміняв.</p><p>Леонідову не дає спокою той факт, що Олена досі не поміняла прізвище. Пройшов вже не один рік, а вона досі Максимова. Цю дивину бачить не лише сам Олексій, а й оточуючі.</p><p><strong>Ситуація загострюється - Леонідов і Максимов починають відкрито сперечатися через прізвище Олени!</strong></p><p>Жінка не витримала і пішла міняти паспорт. Яке прізвище вибрала колишня дружина Макса? Дізнайтеся в серіалі Пес 4 сезон 2 серія.</p><p>Серіал Пес 4 сезон 2 серія розповідає історію про те, на що готові піти люди заради грошей. Хто вбив антиквара Борисова? Про який концерт постійно говорять герої? Дивіться історію чергового гучного злочину в серіалі Пес 4 сезон 2 серія.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-1" target="_blank">Пес 4 сезон 1 серія</a></p>

Мистецтво вимагає жертв: за що вбили антиквара?

Всі серії | Сезон 4

Мистецтво вимагає жертв: за що вбили антиквара?

Мистецтво, як відомо, вимагає жертв. Цього разу воно довело до вбивства.

У серіалі Пес 4 сезон 2 серія від 29.11.2018 детективи розслідують вбивство антиквара Бориса Фуксіса.

Спочатку справа була схожа на банальне пограбування, але в ході розслідування відкрилися нові деталі. Як завжди, ключовий доказ знайшов розумник Пес.

Щоб вийти на вбивцю, Максимов відправився у місцевий закритий бар. Допит закінчився перестрілкою! Справа виявилася куди більш серйозною, ніж очікували детективи. Убито вже кілька людей. Пес ледь врятував від вірної смерті самого Максимова... Дивіться подробиці розслідування у серіалі Пес 2 серія.

Поки Макс шукає таємничого кілера і вплутується у бійки з мотоциклістами, Гнездилов знайшов собі більш цікаве завдання.

Дізнавшись про ціни на твори мистецтва, слідчий загорівся ідеєю стати художником. Він почав обдзвонювати всі галереї у спробах прилаштувати кудись свої ще ненаписані роботи. Чи вийде у Гнездилова долучитися до світу високого мистецтва і заробляти шалені гроші? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 2 серія.

Пес дуже дивно відреагував на одну з картин у будинку вбитого антиквара. Гнездилов забрав її на роботу спеціально для того, щоб дратувати набридливого собаку. Дізнайтеся у серіалі Пес 4 сезон 2 серія, чому чотирилапий напарник Максимова раптом став негативно ставитися до предметів мистецтва.

Розслідування - розслідуваннями, а сімейні розборки ніхто не відміняв.

Леонідову не дає спокою той факт, що Олена досі не поміняла прізвище. Пройшов вже не один рік, а вона досі Максимова. Цю дивину бачить не лише сам Олексій, а й оточуючі.

Ситуація загострюється - Леонідов і Максимов починають відкрито сперечатися через прізвище Олени!

Жінка не витримала і пішла міняти паспорт. Яке прізвище вибрала колишня дружина Макса? Дізнайтеся в серіалі Пес 4 сезон 2 серія.

Серіал Пес 4 сезон 2 серія розповідає історію про те, на що готові піти люди заради грошей. Хто вбив антиквара Борисова? Про який концерт постійно говорять герої? Дивіться історію чергового гучного злочину в серіалі Пес 4 сезон 2 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 1 серія