Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниче зникнення дочки бізнесмена і новий напарник Макса
<p><strong>Всім слідчим у відділенні наказали працювати з напарниками. А Максимов, як відомо, принципово діє самостійно...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 20 серія від 25.12.2018 поліцейські вибирали собі напарників. Тільки почувши про наказ, Леонідов тут же примчав до Максимова. Він сподівався, що старий друг не відмовить, і вони будуть працювати разом. Але Макс принципово не бажає працювати з кимось у парі. Хіба що з вірним Псом.</p><p>Тим часом, поліцейських викликали на справу. Зникла донька відомого бізнесмена. Дівчина повернулася додому і таємничим чином щезла. Покоївка прийшла на роботу та виявила кров на підлозі і на одязі... Не пропустіть нове розслідування поліцейських у серіалі Пес 4 сезон 20 серія!</p><p>Куди могла зникнути жертва з власного будинку? Що це було - вбивство або викрадення? На цей раз слідчі намагалися дізнатися істину наввипередки! Гнєздилов зумів прикріпити прослуховуючий пристрій на нашийник Пса. Тепер він підслуховує всі версії Максимова - і намагається його обігнати. Не пропустіть змагання поліцейських в серіалі Пес 4 сезон 20 серія!</p><p>Після відмови Максимова Леонідову в напарники призначили Гнездилова, так що Олексій волею-неволею вплутався в цю гонку.</p><p>Макс теж недовго працював один. Академія надіслала йому в напарники... стажиста! Молодий ініціативний хлопець по п'ятах слідував за своїм кумиром. Хто виявився більш надійним напарникам - стажист або вірний Пес? Дізнайтеся в серіалі Пес 4 сезон 20 серія!</p><p>Олена не на жарт розпереживалася через те, що Леонідову довелося працювати з Гнєздиловим, а не з перевіреним Максимовим. Вона злякалася, що з таким недолугим напарником її чоловіка вб'ють. А може, працювати з Максом все ж таки більш небезпечно? Слідчі з'ясували це в серіалі Пес 4 сезон 20 серія від 25.12.2018 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua</p><p>Куди зникла дочка бізнесмена? Як у цьому замішана її мачуха? Не пропустіть нову детективну історію в серіалі Пес 4 сезон!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-19" target="_blank">Пес 4 сезон 19 серія</a></p>

Таємниче зникнення дочки бізнесмена і новий напарник Макса

Всі серії | Сезон 4

Таємниче зникнення дочки бізнесмена і новий напарник Макса

Всім слідчим у відділенні наказали працювати з напарниками. А Максимов, як відомо, принципово діє самостійно...

У серіалі Пес 4 сезон 20 серія від 25.12.2018 поліцейські вибирали собі напарників. Тільки почувши про наказ, Леонідов тут же примчав до Максимова. Він сподівався, що старий друг не відмовить, і вони будуть працювати разом. Але Макс принципово не бажає працювати з кимось у парі. Хіба що з вірним Псом.

Тим часом, поліцейських викликали на справу. Зникла донька відомого бізнесмена. Дівчина повернулася додому і таємничим чином щезла. Покоївка прийшла на роботу та виявила кров на підлозі і на одязі... Не пропустіть нове розслідування поліцейських у серіалі Пес 4 сезон 20 серія!

Куди могла зникнути жертва з власного будинку? Що це було - вбивство або викрадення? На цей раз слідчі намагалися дізнатися істину наввипередки! Гнєздилов зумів прикріпити прослуховуючий пристрій на нашийник Пса. Тепер він підслуховує всі версії Максимова - і намагається його обігнати. Не пропустіть змагання поліцейських в серіалі Пес 4 сезон 20 серія!

Після відмови Максимова Леонідову в напарники призначили Гнездилова, так що Олексій волею-неволею вплутався в цю гонку.

Макс теж недовго працював один. Академія надіслала йому в напарники... стажиста! Молодий ініціативний хлопець по п'ятах слідував за своїм кумиром. Хто виявився більш надійним напарникам - стажист або вірний Пес? Дізнайтеся в серіалі Пес 4 сезон 20 серія!

Олена не на жарт розпереживалася через те, що Леонідову довелося працювати з Гнєздиловим, а не з перевіреним Максимовим. Вона злякалася, що з таким недолугим напарником її чоловіка вб'ють. А може, працювати з Максом все ж таки більш небезпечно? Слідчі з'ясували це в серіалі Пес 4 сезон 20 серія від 25.12.2018 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua

Куди зникла дочка бізнесмена? Як у цьому замішана її мачуха? Не пропустіть нову детективну історію в серіалі Пес 4 сезон!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 19 серія