Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Детективи шукають вбивцю за кольором аури
<p>Чоловік замовив спагеті, а замість цього йому принесли живих змій. Його спіткала страшна смерть...</p><p><strong>Загадкове подвійне самогубство в серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank"><strong>Пес 4 сезон</strong></a><strong> 3 серія від 30.11.2018! Від подробиць кров холоне у жилах. Поспішіть побачити гостросюжетну детективну історію.</strong></p><p>Чоловік зарізав себе ножем прямо посеред ресторану: йому здавалося, що по ньому повзуть отруйні змії. Гнездилов вважає, що поліції тут робити нічого, однак Максимов і Леонідов дотримуються іншої версії - можливо, жертва знаходилася під впливом наркотичних речовин.</p><p>У поліцейських є тільки один свідок - аутист Дмитро, який цілими днями стоїть зовні ресторану. Чоловік бачив все, але не може дати адекватні свідчення. Справа у тому, що Дмитро бачить аури, і саме за її кольором він і запам'ятав вбивцю. Чи змогли детективи знайти спільну мову зі своїм незвичайним свідком? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 3 серія.</p><p>Скоро детективи дізналися про ще одну незвичайну смерть: керівник будівельної фірми почала бачити зомбі та викинулася із вікна. Два божевільних наклали на себе руки один за іншим? У такий збіг слідчі не вірять. Слідкуйте за результатами розслідування героїв у серіалі Пес 30.11.2018.</p><p>Дмитро став не тільки свідком вбивства, але й розповів поліцейським про них самих. Кожен із героїв дізнався, якого кольору в нього аура.</p><p>Так, вони дізналися, що у Олексія аура закоханого, але любить він не свою дружину. Більш того, незвичайний свідок сказав Леонідовим, що вони між собою не поєднуються. Детектив не хоче вірити у дурні вигадки дивного хлопця, проте Олена прийняла його слова всерйоз. Чи може колір аури впливати на сімейне щастя? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 3 серія онлайн, як сім'я Леонідових вирішує свої проблеми.</p><p>Серіал Пес 4 сезон показує нові справи Максимова та його вірного чотирилапого друга. Як пов'язані закоханість і запалення апендициту? Чи можна впізнати злочинця по аурі? Не пропустіть нову детективну історію в серіалі Пес 4 сезон 3 серія від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію детектива, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-2" target="_blank">Пес 4 сезон 2 серія</a></p>

Детективи шукають вбивцю за кольором аури

Всі серії | Сезон 4

Детективи шукають вбивцю за кольором аури

Чоловік замовив спагеті, а замість цього йому принесли живих змій. Його спіткала страшна смерть...

Загадкове подвійне самогубство в серіалі Пес 4 сезон 3 серія від 30.11.2018! Від подробиць кров холоне у жилах. Поспішіть побачити гостросюжетну детективну історію.

Чоловік зарізав себе ножем прямо посеред ресторану: йому здавалося, що по ньому повзуть отруйні змії. Гнездилов вважає, що поліції тут робити нічого, однак Максимов і Леонідов дотримуються іншої версії - можливо, жертва знаходилася під впливом наркотичних речовин.

У поліцейських є тільки один свідок - аутист Дмитро, який цілими днями стоїть зовні ресторану. Чоловік бачив все, але не може дати адекватні свідчення. Справа у тому, що Дмитро бачить аури, і саме за її кольором він і запам'ятав вбивцю. Чи змогли детективи знайти спільну мову зі своїм незвичайним свідком? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 3 серія.

Скоро детективи дізналися про ще одну незвичайну смерть: керівник будівельної фірми почала бачити зомбі та викинулася із вікна. Два божевільних наклали на себе руки один за іншим? У такий збіг слідчі не вірять. Слідкуйте за результатами розслідування героїв у серіалі Пес 30.11.2018.

Дмитро став не тільки свідком вбивства, але й розповів поліцейським про них самих. Кожен із героїв дізнався, якого кольору в нього аура.

Так, вони дізналися, що у Олексія аура закоханого, але любить він не свою дружину. Більш того, незвичайний свідок сказав Леонідовим, що вони між собою не поєднуються. Детектив не хоче вірити у дурні вигадки дивного хлопця, проте Олена прийняла його слова всерйоз. Чи може колір аури впливати на сімейне щастя? Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 3 серія онлайн, як сім'я Леонідових вирішує свої проблеми.

Серіал Пес 4 сезон показує нові справи Максимова та його вірного чотирилапого друга. Як пов'язані закоханість і запалення апендициту? Чи можна впізнати злочинця по аурі? Не пропустіть нову детективну історію в серіалі Пес 4 сезон 3 серія від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію детектива, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 2 серія