Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниця диявольської вантажівки та дивацтва Максимова
<p>Максимов дивно поводиться і як ніби засинає на ходу. Невже він зірвався і знову почав пити?</p><p>Головний герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 4 серія від 03.12.2018 вже котру ніч погано спить. А тут ще дивна справа підвалила, та й Пес якихось білок ловить...</p><p>У поліцію надійшла заява про вбивство: нібито чоловік зістрибнув із балкона на машину, з якої навкруги розсипалися гроші. Однак по приїзду слідчі не виявили жодного сліду злочину! Машина ціла, грошей немає, та й тіло теж кудись пропало... Здавалося б, що тут розслідувати? Однак Макс все ж таки знаходить цінний доказ. Детективи беруться за розслідування. Слідкуйте за його ходом у серіалі Пес 4 сезон 4 серія.</p><p>Щоб розібратися із цією нестандартною справою, детективи вирішили опитати мешканців будинку. Ось тут-то і почалися дивні речі: всі стверджують, що у цьому будинку діється якась чортівня. Жителі абсолютно впевнені в тому, що в їхньому будинку живуть примари. Одна жінка навіть стверджує, що регулярно бачить привид своєї сестри. Щось явно містичне відбувається у серіалі Пес 4 сезон!</p><p><strong>Гнездилов не на жарт злякався розповіді про привидів. Поки інші детективи займаються розслідуванням, він телефонує до екстрасенсів. Не пропустіть чергову витівку Гнездилова у серіалі Пес 4 сезон 4 серія!</strong></p><p>Макс успішно займається пошуком злочинців, однак його самопочуття залишає бажати кращого. Леонідов і Олена не на жарт переживають за нього. Подружжя впевнене у тому, що Максимов знову почав пити. Вони готові допомагати навіть поза його волею. Леонідова не можуть допустити, щоб Макс повернувся до колишнього стану!</p><p>Олена вирішила тайком перевірити колишнього чоловіка...</p><p>Серіал Пес 03.12.2018 показує детективну історію про дивний будинок із привидами. Що за диявольська вантажівка не дає спокою жителям? Про яких білкок постійно говорить Макс? Не пропустіть захоплюючий сюжет із життя Макса і його вірного друга в серіалі Пес 4 сезон серія 28 від 03.12.2018. Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-3" target="_blank">Пес 4 сезон серія 3</a></p>

Таємниця диявольської вантажівки та дивацтва Максимова

Всі серії | Сезон 4

Таємниця диявольської вантажівки та дивацтва Максимова

Максимов дивно поводиться і як ніби засинає на ходу. Невже він зірвався і знову почав пити?

Головний герой серіалу Пес 4 сезон 4 серія від 03.12.2018 вже котру ніч погано спить. А тут ще дивна справа підвалила, та й Пес якихось білок ловить...

У поліцію надійшла заява про вбивство: нібито чоловік зістрибнув із балкона на машину, з якої навкруги розсипалися гроші. Однак по приїзду слідчі не виявили жодного сліду злочину! Машина ціла, грошей немає, та й тіло теж кудись пропало... Здавалося б, що тут розслідувати? Однак Макс все ж таки знаходить цінний доказ. Детективи беруться за розслідування. Слідкуйте за його ходом у серіалі Пес 4 сезон 4 серія.

Щоб розібратися із цією нестандартною справою, детективи вирішили опитати мешканців будинку. Ось тут-то і почалися дивні речі: всі стверджують, що у цьому будинку діється якась чортівня. Жителі абсолютно впевнені в тому, що в їхньому будинку живуть примари. Одна жінка навіть стверджує, що регулярно бачить привид своєї сестри. Щось явно містичне відбувається у серіалі Пес 4 сезон!

Гнездилов не на жарт злякався розповіді про привидів. Поки інші детективи займаються розслідуванням, він телефонує до екстрасенсів. Не пропустіть чергову витівку Гнездилова у серіалі Пес 4 сезон 4 серія!

Макс успішно займається пошуком злочинців, однак його самопочуття залишає бажати кращого. Леонідов і Олена не на жарт переживають за нього. Подружжя впевнене у тому, що Максимов знову почав пити. Вони готові допомагати навіть поза його волею. Леонідова не можуть допустити, щоб Макс повернувся до колишнього стану!

Олена вирішила тайком перевірити колишнього чоловіка...

Серіал Пес 03.12.2018 показує детективну історію про дивний будинок із привидами. Що за диявольська вантажівка не дає спокою жителям? Про яких білкок постійно говорить Макс? Не пропустіть захоплюючий сюжет із життя Макса і його вірного друга в серіалі Пес 4 сезон серія 28 від 03.12.2018. Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон серія 3