Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пригоди електричного Гнездилова та новий залицяльник Олени
<p><strong>Що вбиває, не залишаючи слідів? Поліцейські зіткнулися із черговою незвичайною смертю, а Олена несподівано зустріла людину зі свого минулого.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 5 серія від 04.12.2018 слідчі розслідують дивне вбивство: на тілі убитого не залишили ніяких слідів. Гнездилов швидко виявив справжню причину смерті: як тільки детектив взявся за ключі автомобіля, як він отримав хороший розряд струму! Саме так і була вбита жертва. Хто це зробив і навіщо? Дивіться серіал Пес 4 сезон 5 серія - розслідування починається!</p><p>Детективи вирішили перевірити головного конкурента убитого - Бориса Ємця. Вони дізналися, що бізнес жертви був пов'язаний з наркотиками. Справа стає цікавіше - не пропустіть подробиці у серіалі Пес 04.12.2018.</p><p>Бідолаха Гнездилов вчергове знайшов неприємності на свою голову. Слідство йде, а навколо нього вибухає електроніка. Колеги відмовляються їздити з ним в одній машині, а спроба попити чай закінчилася згорілим чайником ... Гнездилов намагається позбутися від лиха, яке на нього звалилося, і мало не потрапляє до психлікарні. Дивіться онлайн детектив Пес 4 сезон 5 серія - буде цікаво і весело.</p><p><strong>У житті Олени раптово з`явився чоловік з минулого - її однокласник Андрій. Виявляється, він</strong> працював разом із жертвою злочину, і тепер хоче допомогти слідству. Та тільки, схоже, зовсім не вбивство колеги хвилює Андрія, а сама Олена... Він запросив її на каву, чим викликав страшенне обурення Леонідова. Олена вважає, що це - всього лише зустріч двох старих друзів, які давно не бачилися, але її чоловік все одно продовжує ревнувати. Та й Максимову зовсім не подобається новий залицяльник Олени.</p><p>Жінці не подобається, що двоє найближчих чоловіків намагаються її контролювати, тому вона все ж йде на побачення з однокласником. Під час дружньої бесіди Андрій несподівано бере її за руку...</p><p>З якими пригодами зіткнувся електричний Гнєздилов? Чим закінчилося побачення Олени і її колишнього однокласника? Дивіться прямо зараз серіал Пес 4 сезон 5 серія від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-4" target="_blank">Пес 4 сезон 4 серія</a></p>

Пригоди електричного Гнездилова та новий залицяльник Олени

Всі серії | Сезон 4

Пригоди електричного Гнездилова та новий залицяльник Олени

Що вбиває, не залишаючи слідів? Поліцейські зіткнулися із черговою незвичайною смертю, а Олена несподівано зустріла людину зі свого минулого.

У серіалі Пес 4 сезон 5 серія від 04.12.2018 слідчі розслідують дивне вбивство: на тілі убитого не залишили ніяких слідів. Гнездилов швидко виявив справжню причину смерті: як тільки детектив взявся за ключі автомобіля, як він отримав хороший розряд струму! Саме так і була вбита жертва. Хто це зробив і навіщо? Дивіться серіал Пес 4 сезон 5 серія - розслідування починається!

Детективи вирішили перевірити головного конкурента убитого - Бориса Ємця. Вони дізналися, що бізнес жертви був пов'язаний з наркотиками. Справа стає цікавіше - не пропустіть подробиці у серіалі Пес 04.12.2018.

Бідолаха Гнездилов вчергове знайшов неприємності на свою голову. Слідство йде, а навколо нього вибухає електроніка. Колеги відмовляються їздити з ним в одній машині, а спроба попити чай закінчилася згорілим чайником ... Гнездилов намагається позбутися від лиха, яке на нього звалилося, і мало не потрапляє до психлікарні. Дивіться онлайн детектив Пес 4 сезон 5 серія - буде цікаво і весело.

У житті Олени раптово з`явився чоловік з минулого - її однокласник Андрій. Виявляється, він працював разом із жертвою злочину, і тепер хоче допомогти слідству. Та тільки, схоже, зовсім не вбивство колеги хвилює Андрія, а сама Олена... Він запросив її на каву, чим викликав страшенне обурення Леонідова. Олена вважає, що це - всього лише зустріч двох старих друзів, які давно не бачилися, але її чоловік все одно продовжує ревнувати. Та й Максимову зовсім не подобається новий залицяльник Олени.

Жінці не подобається, що двоє найближчих чоловіків намагаються її контролювати, тому вона все ж йде на побачення з однокласником. Під час дружньої бесіди Андрій несподівано бере її за руку...

З якими пригодами зіткнувся електричний Гнєздилов? Чим закінчилося побачення Олени і її колишнього однокласника? Дивіться прямо зараз серіал Пес 4 сезон 5 серія від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 4 серія