Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Дама в біді: письменниця бере участь у розслідуванні
<p><strong>Макс, Пес і Леонідов отримали несподіване поповнення в команді. До них приєдналася незвичайна творча особистість...</strong></p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 6 серія від 05.12.2018 розслідували справу про викрадення автомобілів, коли доля підкинула їм знайомство з незвичайною жінкою. Моніка - письменниця, яка працює над сценарієм для нового детективного серіалу. Вона хоче поспостерігати за найкращими детективами міста, щоб набратися ідей для свого творіння. Начальник відділення, звичайно ж, приставив її до Максимова. Жінка тут же засипала слідчих питаннями:</p><p>• Як відрізнити доказ від звичайного сміття?</p><p>• Як відрізнити злочинців від нормальних людей?</p><p>• Скільки патронів витрачають поліцейські?</p><p>Активна дамочка хоче знати геть усе! Максимов виявився не дуже радий компанії письменниці. Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 6 серія, як він усіма силами намагався позбутися від своєї нової знайомої.</p><p>А ось Гнездилову Моніка дуже сподобалася, тому він з усіх сил намагається справити на неї враження найкрутішого детектива. Дивіться у серіалі Пес 05.12.2018, як він намагається завоювати увагу письменниці.</p><p>Моніка не надто звертає увагу на Гнездилова - вона хвостиком слідує за Максом і намагається взяти участь у розслідуванні. Письменниця без кінця сипле дивними версіями і рветься в бій. У неї є свої уявлення про те, як повинні виглядати та діяти поліцейські. Однак Максимов і Леонідов чомусь не дуже відповідають її ідеальному образу...</p><p>Хто викрадає машини за допомогою електрошокера? Чи справді тільки справжні поліцейські можуть їсти хот-доги з потрійною гірчицею? Чому Максимову і Леонідову довелося рятувати занадто активну письменницю? Дивіться прямо зараз детективну історію в серіалі Пес 4 сезон 6 серія від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-5" target="_blank">Пес 4 сезон серія 5</a></p>

Дама в біді: письменниця бере участь у розслідуванні

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 4
Сезон 5
Новорічне Диво
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Дама в біді: письменниця бере участь у розслідуванні

Макс, Пес і Леонідов отримали несподіване поповнення в команді. До них приєдналася незвичайна творча особистість...

Герої серіалу Пес 4 сезон 6 серія від 05.12.2018 розслідували справу про викрадення автомобілів, коли доля підкинула їм знайомство з незвичайною жінкою. Моніка - письменниця, яка працює над сценарієм для нового детективного серіалу. Вона хоче поспостерігати за найкращими детективами міста, щоб набратися ідей для свого творіння. Начальник відділення, звичайно ж, приставив її до Максимова. Жінка тут же засипала слідчих питаннями:

• Як відрізнити доказ від звичайного сміття?

• Як відрізнити злочинців від нормальних людей?

• Скільки патронів витрачають поліцейські?

Активна дамочка хоче знати геть усе! Максимов виявився не дуже радий компанії письменниці. Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 6 серія, як він усіма силами намагався позбутися від своєї нової знайомої.

А ось Гнездилову Моніка дуже сподобалася, тому він з усіх сил намагається справити на неї враження найкрутішого детектива. Дивіться у серіалі Пес 05.12.2018, як він намагається завоювати увагу письменниці.

Моніка не надто звертає увагу на Гнездилова - вона хвостиком слідує за Максом і намагається взяти участь у розслідуванні. Письменниця без кінця сипле дивними версіями і рветься в бій. У неї є свої уявлення про те, як повинні виглядати та діяти поліцейські. Однак Максимов і Леонідов чомусь не дуже відповідають її ідеальному образу...

Хто викрадає машини за допомогою електрошокера? Чи справді тільки справжні поліцейські можуть їсти хот-доги з потрійною гірчицею? Чому Максимову і Леонідову довелося рятувати занадто активну письменницю? Дивіться прямо зараз детективну історію в серіалі Пес 4 сезон 6 серія від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон серія 5