Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Водій без голови та невірна дружина
<p>Вершник без голови - це минуле століття. А ось водій без голови... це вже схоже на справу для Максимова та Пса.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank"><strong>Пес 4 сезон</strong></a><strong> 7 серія від 06.12.2018 Максимов зайшов у бар після невдалого затримання. Він всього лише хотів випити кави після безсонної ночі. І тут прямо у вітрину закладу в'їхала палаюча автівка з обезголовленим тілом за кермом! Ранок відразу ж став набагато цікавішим.</strong></p><p>Неподалік від місця злочину детективи знайшли п'яного чоловіка із цілим арсеналом доказів - тут вам і закривавлена сокира, і розбиті кісточки пальців, і просочений бензином одяг. Здавалося б, справа розкрита! Не варто навіть і напружуватися.</p><p>Але дружина покійного Григорія Горецького, яка прийшла для впізнання тіла, заявила, що ця людина - не її чоловік. З чоловіком вона розмовляла по телефону якихось п'ять хвилин назад. Кого ж тоді вбили? Це і довелося з'ясовувати детективам у серіалі Пес 7 серія.</p><p>Більш того, дружина покійного заявила про невинність головного підозрюваного. Вона прекрасно знає цю людину, і він не міг зробити нічого поганого. Жінка вирішила найняти Максимова, щоб той довів непричетність цього нещасного до вбивства... Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 7 серія, як Макс подався в адвокати.</p><p>Начальник відсторонив Максимова від справи за... знущання над Гнєздиловим! Справа в тому, що безстрашний Ігор страшенно боїться трупів. Щоб пожартувати, Макс замкнув його в морзі, і після цього у Гнездилова почалися панічні атаки. Тепер він непритомніє від будь-якого шереху! Інші детективи теж почали жартувати над колегою. Не пропустіть поліцейські розіграші в серіалі Пес 4 сезон 7 серія.</p><p>Хто був коханцем Анжели Горецької? Чиє обезголовлене тіло протаранило вітрину бару? Чому Пес постійно гавкає перед якимись неприємностями? Серіал Пес 4 сезон 6 серія показує детективну історію про криваве вбивство! Ревнощі, закривавлена сокиру і полум'я - не пропустіть захоплюючий сюжет в серіалі Пес 4 сезон 7 серія від 06.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-6" target="_blank">Пес 4 сезон 6 серія</a></p>

Водій без голови та невірна дружина

Всі серії | Сезон 4

Водій без голови та невірна дружина

Вершник без голови - це минуле століття. А ось водій без голови... це вже схоже на справу для Максимова та Пса.

У серіалі Пес 4 сезон 7 серія від 06.12.2018 Максимов зайшов у бар після невдалого затримання. Він всього лише хотів випити кави після безсонної ночі. І тут прямо у вітрину закладу в'їхала палаюча автівка з обезголовленим тілом за кермом! Ранок відразу ж став набагато цікавішим.

Неподалік від місця злочину детективи знайшли п'яного чоловіка із цілим арсеналом доказів - тут вам і закривавлена сокира, і розбиті кісточки пальців, і просочений бензином одяг. Здавалося б, справа розкрита! Не варто навіть і напружуватися.

Але дружина покійного Григорія Горецького, яка прийшла для впізнання тіла, заявила, що ця людина - не її чоловік. З чоловіком вона розмовляла по телефону якихось п'ять хвилин назад. Кого ж тоді вбили? Це і довелося з'ясовувати детективам у серіалі Пес 7 серія.

Більш того, дружина покійного заявила про невинність головного підозрюваного. Вона прекрасно знає цю людину, і він не міг зробити нічого поганого. Жінка вирішила найняти Максимова, щоб той довів непричетність цього нещасного до вбивства... Дивіться у серіалі Пес 4 сезон 7 серія, як Макс подався в адвокати.

Начальник відсторонив Максимова від справи за... знущання над Гнєздиловим! Справа в тому, що безстрашний Ігор страшенно боїться трупів. Щоб пожартувати, Макс замкнув його в морзі, і після цього у Гнездилова почалися панічні атаки. Тепер він непритомніє від будь-якого шереху! Інші детективи теж почали жартувати над колегою. Не пропустіть поліцейські розіграші в серіалі Пес 4 сезон 7 серія.

Хто був коханцем Анжели Горецької? Чиє обезголовлене тіло протаранило вітрину бару? Чому Пес постійно гавкає перед якимись неприємностями? Серіал Пес 4 сезон 6 серія показує детективну історію про криваве вбивство! Ревнощі, закривавлена сокиру і полум'я - не пропустіть захоплюючий сюжет в серіалі Пес 4 сезон 7 серія від 06.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 6 серія