Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нічого не бачу, нічого не чую: таємниця трьох мавпочок
<p><strong>Літнє подружжя виявило у себе вдома два мертвих тіла. Злодії? Але ж з квартири нічого не пропало! Хоча... одна річ все ж таки зникла.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4" target="_blank">Пес 4 сезон</a> 8 серія від 07.12.2018 детективи розслідують подвійне вбивство. Хтось звернув шиї двом здоровим чоловікам. Господарі квартири не знают, хто ці люди і хто міг їх убити.</p><p>Звичайно ж, у Гнездилова одразу з'явилася одна із його «геніальних» версій: квартира битком набита антикваріатом, значить, у справі замішані крадії! У подружжя дійсно є цінні речі, але жодна з них не пропала. Невідомі вкрали тільки порцелянову фігурку мавпочки, яку вони колись купили на барахолці. Кому могла знадобитися недорога статуетка? Це і довелося розслідувати детективам у серіалі Пес 4 сезон 8 серія.</p><p>Максимову вдалося з'ясувати, хто саме продав подружжю дрібничку. Антиквар Борис довго не хотів розколюватися, але у Макса є свої методи переконання. Виявилося, що фігурок було три штуки, і всі три Боря продав різним людям. Максимов вирішив навідатися до інших покупців. На щастя, антиквар знає адресу одного з них - архітектора Юрія Богуша.</p><p>Виявилося, що у квартирі вже хтось був: чоловікові згорнули шию, а фігурка пропала. Може, Максу пощастить із третім покупцем? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться захоплюючу детективну історію у серіалі Пес 4 сезон.</p><p>Тим часом, між Леонідовим і Оленою відбувається щось дивне. Спочатку Макс побачив, як чоловік і жінка сваряться, потім Льоша попросив у нього машину... Чомусь Леонідов не хоче, щоб дружина дізналася, куди він поїхав. Максимов виявився дивним посередником між своєю колишньою і напарником. Який ультиматум поставила чоловікові Лена? Який сюрприз підготував для неї Леонідов? Дізнайтеся подробиці у серіалі Пес 8 серія.</p><p>Гнездилов вчергове раз повівся на розіграш Максимова: він повірив, що господиня антикварної квартири подарувала йому шалено дорогий годинник. Горе-детектив вирішив будь-що-будь роздобути «годинник Фаберже»! Правда, йому трохи заважає Пес... Не пропустіть кумедні пригоди Гнездилова в серіалі Пес 4 сезон 8 сери від 07.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-4/vypusk-7" target="_blank">Пес 4 сезон 7 серія</a></p>

Нічого не бачу, нічого не чую: таємниця трьох мавпочок

Всі серії | Сезон 4

Нічого не бачу, нічого не чую: таємниця трьох мавпочок

Літнє подружжя виявило у себе вдома два мертвих тіла. Злодії? Але ж з квартири нічого не пропало! Хоча... одна річ все ж таки зникла.

У серіалі Пес 4 сезон 8 серія від 07.12.2018 детективи розслідують подвійне вбивство. Хтось звернув шиї двом здоровим чоловікам. Господарі квартири не знают, хто ці люди і хто міг їх убити.

Звичайно ж, у Гнездилова одразу з'явилася одна із його «геніальних» версій: квартира битком набита антикваріатом, значить, у справі замішані крадії! У подружжя дійсно є цінні речі, але жодна з них не пропала. Невідомі вкрали тільки порцелянову фігурку мавпочки, яку вони колись купили на барахолці. Кому могла знадобитися недорога статуетка? Це і довелося розслідувати детективам у серіалі Пес 4 сезон 8 серія.

Максимову вдалося з'ясувати, хто саме продав подружжю дрібничку. Антиквар Борис довго не хотів розколюватися, але у Макса є свої методи переконання. Виявилося, що фігурок було три штуки, і всі три Боря продав різним людям. Максимов вирішив навідатися до інших покупців. На щастя, антиквар знає адресу одного з них - архітектора Юрія Богуша.

Виявилося, що у квартирі вже хтось був: чоловікові згорнули шию, а фігурка пропала. Може, Максу пощастить із третім покупцем? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться захоплюючу детективну історію у серіалі Пес 4 сезон.

Тим часом, між Леонідовим і Оленою відбувається щось дивне. Спочатку Макс побачив, як чоловік і жінка сваряться, потім Льоша попросив у нього машину... Чомусь Леонідов не хоче, щоб дружина дізналася, куди він поїхав. Максимов виявився дивним посередником між своєю колишньою і напарником. Який ультиматум поставила чоловікові Лена? Який сюрприз підготував для неї Леонідов? Дізнайтеся подробиці у серіалі Пес 8 серія.

Гнездилов вчергове раз повівся на розіграш Максимова: він повірив, що господиня антикварної квартири подарувала йому шалено дорогий годинник. Горе-детектив вирішив будь-що-будь роздобути «годинник Фаберже»! Правда, йому трохи заважає Пес... Не пропустіть кумедні пригоди Гнездилова в серіалі Пес 4 сезон 8 сери від 07.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пес 4 сезон 7 серія