Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Доставка смерті: Макс і Пес розслідували загадкове вбивство кур’єрки піци
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У детективному серіалі від ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» 5 сезон</a> 1 серія серед білого дня людина в чорному непомітно підкралася до простої кур’єрки піци, зробила декілька вогнепальних пострілів просто в живіт і вкрала десяток коробок із піцею… Усе це виглядало дуже дивно: невже злочинець полював не на дівчину, а на італійське замовлення? За таємничу справу в 1 серії детективу «Пес» (2019) взялися Макс і його вірний друг!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На місці вбивства Максимов допитав того, кому покійниця везла замовлення. Чоловік на ім’я Ігор виглядав і поводився дуже підозріло: темні кола під очима, нервовий тік і постійне відчуття голоду. А коли у квартиру зайшов Макс і запитав про бідолашну жертву, той миттю вилетів із квартири на вулицю! Цікаво, що пов’язує Ігоря та вбиту? Можливо, він щось приховує від слідчих? Подробиці шукайте в серіалі «Пес» 1 серія.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На щастя, Леонідову вдалося дізнатися деякі деталі життя покійної! 21-річна Анастасія Кузьміна покинула інститут заради професії візажиста. Але найцікавіше те, що дівчина недавно заручилася з Антоном Гордєєвим, який був набагато старшим за неї. Виникає одразу кілька запитань: чому покійна працювала кур’єром, якщо хотіла стати візажистом? І чи винен у її смерті майбутній чоловік? Відповіді – в 1 серії детективу «Пес» сезон 5.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найбільшою перешкодою на шляху до розв’язки смерті кур’єрки став, як не дивно, капітан Гніздилов. Цього разу він вирішив стати популярним блогером і знімав на камеру кожен крок Максимова. Однак за свій фанатизм він уже встиг отримати на горіхи: то продавчиня побила його палицею, то Максові нерви здали і він дав прочухана набридливому слідчому за розкриття таємниці розслідування… Чи не нашкодив Гніздилов детективам своїм легковажним вчинком? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн серіал «Пес» 5 сезон 1 серія на сайті Teleportal.ua.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер ви маєте змогу дивитися улюблений детективний серіал «Пес» 5 сезон на Телепорталі. Нові серії шукайте на сайті відразу після телеефіру на ICTV.</span></p>

Доставка смерті: Макс і Пес розслідували загадкове вбивство кур’єрки піци

Всі серії | Сезон 5

Доставка смерті: Макс і Пес розслідували загадкове вбивство кур’єрки піци

У детективному серіалі від ICTV «Пес» 5 сезон 1 серія серед білого дня людина в чорному непомітно підкралася до простої кур’єрки піци, зробила декілька вогнепальних пострілів просто в живіт і вкрала десяток коробок із піцею… Усе це виглядало дуже дивно: невже злочинець полював не на дівчину, а на італійське замовлення? За таємничу справу в 1 серії детективу «Пес» (2019) взялися Макс і його вірний друг!

 

На місці вбивства Максимов допитав того, кому покійниця везла замовлення. Чоловік на ім’я Ігор виглядав і поводився дуже підозріло: темні кола під очима, нервовий тік і постійне відчуття голоду. А коли у квартиру зайшов Макс і запитав про бідолашну жертву, той миттю вилетів із квартири на вулицю! Цікаво, що пов’язує Ігоря та вбиту? Можливо, він щось приховує від слідчих? Подробиці шукайте в серіалі «Пес» 1 серія.

 

На щастя, Леонідову вдалося дізнатися деякі деталі життя покійної! 21-річна Анастасія Кузьміна покинула інститут заради професії візажиста. Але найцікавіше те, що дівчина недавно заручилася з Антоном Гордєєвим, який був набагато старшим за неї. Виникає одразу кілька запитань: чому покійна працювала кур’єром, якщо хотіла стати візажистом? І чи винен у її смерті майбутній чоловік? Відповіді – в 1 серії детективу «Пес» сезон 5.

 

Найбільшою перешкодою на шляху до розв’язки смерті кур’єрки став, як не дивно, капітан Гніздилов. Цього разу він вирішив стати популярним блогером і знімав на камеру кожен крок Максимова. Однак за свій фанатизм він уже встиг отримати на горіхи: то продавчиня побила його палицею, то Максові нерви здали і він дав прочухана набридливому слідчому за розкриття таємниці розслідування… Чи не нашкодив Гніздилов детективам своїм легковажним вчинком? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн серіал «Пес» 5 сезон 1 серія на сайті Teleportal.ua.

 

Тепер ви маєте змогу дивитися улюблений детективний серіал «Пес» 5 сезон на Телепорталі. Нові серії шукайте на сайті відразу після телеефіру на ICTV.