Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Бізнесмена прищемило дверима: нещасний випадок чи сплановане вбивство?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Максима Максимова в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» 5 сезон</a> 2 серія потривожив дзвінок Леонідова. Напарник викликав слідчого на місце смерті бізнесмена Ігоря Юрійовича. Однак чоловік загинув за дуже дивних обставинах. Його голову прищемили вхідні двері офісу! Капітан Гніздилов відразу запевнив колег: це справа не їхнього профілю, а звичайний збіг обставин. Однак Максимов запідозрив щось неладне… Що змусило детектива у 2 серії детектива «Пес» засумніватися в причині нещасного випадку? Відповідь далі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Парадоксально, але Леонідов повірив не Максу, а Ігорю. Вбивство автоматичними дверима – це нереально! Потрібно багато часу, щоб до деталей продумати злочин, адже не так просто налаштувати механізм на конкретну годину… Однак результати експертизи дверей у детективному серіалі ICTV «Пес» 2 серія 2019 шокували слідчих: декілька днів тому хтось замінив двигун на більш потужний і приховав прилад дистанційного керування! Хто ж із детективів мав рацію: Леонідов чи Максимов?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Між робочими пристрастями в житті Макса знайшлося місце теплим розмовам і неочікуваним подарункам від колишньої дружини Олени. Річ у тім, що із самого ранку настрій Максимова зіпсував Пес! Вірний друг погриз улюблене взуття чоловіка та залишив його голим і босим! А Лєна у 2 серії детективного серіалу від ICTV «Пес» сезон 5 спеціально для ексчоловіка купила нову пару черевиків. Ба більше, догодила йому і кольором, і фасоном! Цікаво, чи означає це щось більше, ніж дружній жест? Залишайтеся з нами та дізнайтеся подробиці невирішеного любовного трикутника.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал «Пес» 5 сезон 2 серія на сайті Teleportal.ua, щоб отримати відповіді на запитання:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Хто вбив бізнесмена: двері чи вороги?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Які деталі з життя покійного несподівано виявили детективи?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Що насправді відчуває Олена до Макса?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5/seriya-1">«Пес» 5 сезон 1 серія</a>.</span></p>

Бізнесмена прищемило дверима: нещасний випадок чи сплановане вбивство?

Всі серії | Сезон 5

Бізнесмена прищемило дверима: нещасний випадок чи сплановане вбивство?

Максима Максимова в серіалі «Пес» 5 сезон 2 серія потривожив дзвінок Леонідова. Напарник викликав слідчого на місце смерті бізнесмена Ігоря Юрійовича. Однак чоловік загинув за дуже дивних обставинах. Його голову прищемили вхідні двері офісу! Капітан Гніздилов відразу запевнив колег: це справа не їхнього профілю, а звичайний збіг обставин. Однак Максимов запідозрив щось неладне… Що змусило детектива у 2 серії детектива «Пес» засумніватися в причині нещасного випадку? Відповідь далі!

Парадоксально, але Леонідов повірив не Максу, а Ігорю. Вбивство автоматичними дверима – це нереально! Потрібно багато часу, щоб до деталей продумати злочин, адже не так просто налаштувати механізм на конкретну годину… Однак результати експертизи дверей у детективному серіалі ICTV «Пес» 2 серія 2019 шокували слідчих: декілька днів тому хтось замінив двигун на більш потужний і приховав прилад дистанційного керування! Хто ж із детективів мав рацію: Леонідов чи Максимов?

Між робочими пристрастями в житті Макса знайшлося місце теплим розмовам і неочікуваним подарункам від колишньої дружини Олени. Річ у тім, що із самого ранку настрій Максимова зіпсував Пес! Вірний друг погриз улюблене взуття чоловіка та залишив його голим і босим! А Лєна у 2 серії детективного серіалу від ICTV «Пес» сезон 5 спеціально для ексчоловіка купила нову пару черевиків. Ба більше, догодила йому і кольором, і фасоном! Цікаво, чи означає це щось більше, ніж дружній жест? Залишайтеся з нами та дізнайтеся подробиці невирішеного любовного трикутника.

Дивіться онлайн серіал «Пес» 5 сезон 2 серія на сайті Teleportal.ua, щоб отримати відповіді на запитання:

  • Хто вбив бізнесмена: двері чи вороги?
  • Які деталі з життя покійного несподівано виявили детективи?
  • Що насправді відчуває Олена до Макса?

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Пес» 5 сезон 1 серія.