Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Покер із запахом вбивства та спроба знайти собі другу половинку
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» сезон 5</a> серія 3 Максим Максимов серйозно вирішив налагодити своє особисте життя. Тим паче, гріх було не скористатися допомогою вірного помічника Пса, якому легко вдалося привернути увагу небайдужої собачниці. Та чи зміг Макс справити приємне враження на незнайомку? Відповідь уже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Від залицянь Максимова швидко відволік новий злочин. У готельному номері під час гри в покер одному з гравців прострелили голову! Круп’є, який вів гру, у 3 серії детективного серіалу «Пес» (2019) розповів: окрім покійного, у кімнаті було ще троє гравців і дівчина легкої поведінки. Однак під час смертельного пострілу вони всі були біля жертви… Хто ж тоді стріляв у чоловіка? Кому була вигідна його загибель? Покаже розслідування Пса та Максимова!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн детектив «Пес» 5 сезон 3 серія на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, що за таємницю приховує покерна колода карт!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5/seriya-2">«Пес» 5 сезон 2 серія</a>.</span></p>

Покер із запахом вбивства та спроба знайти собі другу половинку

Всі серії | Сезон 5

Покер із запахом вбивства та спроба знайти собі другу половинку

У серіалі «Пес» сезон 5 серія 3 Максим Максимов серйозно вирішив налагодити своє особисте життя. Тим паче, гріх було не скористатися допомогою вірного помічника Пса, якому легко вдалося привернути увагу небайдужої собачниці. Та чи зміг Макс справити приємне враження на незнайомку? Відповідь уже за мить!

Від залицянь Максимова швидко відволік новий злочин. У готельному номері під час гри в покер одному з гравців прострелили голову! Круп’є, який вів гру, у 3 серії детективного серіалу «Пес» (2019) розповів: окрім покійного, у кімнаті було ще троє гравців і дівчина легкої поведінки. Однак під час смертельного пострілу вони всі були біля жертви… Хто ж тоді стріляв у чоловіка? Кому була вигідна його загибель? Покаже розслідування Пса та Максимова!

Дивіться онлайн детектив «Пес» 5 сезон 3 серія на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, що за таємницю приховує покерна колода карт!

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Пес» 5 сезон 2 серія.