Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігри зі зброєю, браконьєрство та махінації: таємниця 3-х злочинів
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Детективи в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» 5 сезон</a> 4 серія розслідували, на перший погляд, доволі зрозуміле вбивство мисливця. Після вдалого полювання компанія чоловіків відпочивала в елітному ресторані. Однак, хильнувши зайвого, два други почали вихвалятися один перед одним своїм талантом влучного стрільця. Згодом чоловіки зрозуміли: тільки постріл з арбалета зможе вирішити п’яну суперечку. Проте тоді ще ніхто не знав: усе закінчиться смертю їхнього найкращого друга!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На запитання головного героя 4 серії серіалу «Пес» 2019 всі мисливці в один голос відповідали: вони не встигли взяти зброю до рук, як із відкритого вікна в голову одному з них прилетіла стріла! Та чи повірять їм Максим Максимов і Пес?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн детективний серіал «Пес» 5 сезон 4 серія на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Які зачіпки отримали слідчі після перегляду камер спостереження?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Як смерть мисливця пов’язана з його небезпечним хобі?</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5/seriya-3">«Пес» 5 сезон 3 серія</a>.</span></p>

Ігри зі зброєю, браконьєрство та махінації: таємниця 3-х злочинів

Всі серії | Сезон 5

Ігри зі зброєю, браконьєрство та махінації: таємниця 3-х злочинів

Детективи в серіалі «Пес» 5 сезон 4 серія розслідували, на перший погляд, доволі зрозуміле вбивство мисливця. Після вдалого полювання компанія чоловіків відпочивала в елітному ресторані. Однак, хильнувши зайвого, два други почали вихвалятися один перед одним своїм талантом влучного стрільця. Згодом чоловіки зрозуміли: тільки постріл з арбалета зможе вирішити п’яну суперечку. Проте тоді ще ніхто не знав: усе закінчиться смертю їхнього найкращого друга!

На запитання головного героя 4 серії серіалу «Пес» 2019 всі мисливці в один голос відповідали: вони не встигли взяти зброю до рук, як із відкритого вікна в голову одному з них прилетіла стріла! Та чи повірять їм Максим Максимов і Пес?

Дивіться онлайн детективний серіал «Пес» 5 сезон 4 серія на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:

  • Які зачіпки отримали слідчі після перегляду камер спостереження?
  • Як смерть мисливця пов’язана з його небезпечним хобі?

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Пес» 5 сезон 3 серія.