Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нове кохання Гніздилова та заплутана смерть «індіанця»
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нова злочинна головоломка в детективному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» сезон 5</a> серія 5 до смерті жахнула слідчих! Біля будинку Макса Максимова вони знайшли тіло чоловіка в традиційному індіанському костюмі. Що означає вигляд покійного: злий жарт вбивці чи ритуальне жертвоприношення? Таємничу справу розслідували найкращі – Максимов, Леонідов і… куди ж без Гніздилова!</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Однак Ігор мало чим допоміг колегам. Капітан, як завжди, за п’ять секунд зміг інсценувати останні хвилини з життя «індіанця»: чоловік у костюмі, «трах-бах» і труп. Що ж, це значно прояснило ситуацію! На щастя, від «геніальних» версій Гніздилова в 5 серії детективу ICTV «Пес» 5 сезон (2019) відволікла жертва його нічних фантазій – красуня Христина – та затягнула чоловіка кататися містом. Невже дівчині дійсно сподобався Ігор? Можливо, вона замислила злочин проти поліції? Відповідь далі!</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн 5 сезон серіалу «Пес» серія 5 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся більше про нову подругу Гніздилова та подробиці вбивства недоіндіанця!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5/seriya-4">«Пес» 5 сезон 4 серія</a>.</span></p>

Нове кохання Гніздилова та заплутана смерть «індіанця»

Всі серії | Сезон 5

Нове кохання Гніздилова та заплутана смерть «індіанця»

Нова злочинна головоломка в детективному серіалі «Пес» сезон 5 серія 5 до смерті жахнула слідчих! Біля будинку Макса Максимова вони знайшли тіло чоловіка в традиційному індіанському костюмі. Що означає вигляд покійного: злий жарт вбивці чи ритуальне жертвоприношення? Таємничу справу розслідували найкращі – Максимов, Леонідов і… куди ж без Гніздилова!

 

Однак Ігор мало чим допоміг колегам. Капітан, як завжди, за п’ять секунд зміг інсценувати останні хвилини з життя «індіанця»: чоловік у костюмі, «трах-бах» і труп. Що ж, це значно прояснило ситуацію! На щастя, від «геніальних» версій Гніздилова в 5 серії детективу ICTV «Пес» 5 сезон (2019) відволікла жертва його нічних фантазій – красуня Христина – та затягнула чоловіка кататися містом. Невже дівчині дійсно сподобався Ігор? Можливо, вона замислила злочин проти поліції? Відповідь далі!

 

Дивіться онлайн 5 сезон серіалу «Пес» серія 5 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся більше про нову подругу Гніздилова та подробиці вбивства недоіндіанця!

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Пес» 5 сезон 4 серія.