Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Аперкот вирішив долю 2-х боксерів: один – за ґрати, а інший – у труну
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дзвінок колег у серіалі ICTV <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» 5 сезон</a> 6 серія відволік Макса і Пса від найважливішого домашнього заняття – генерального прибирання. Однак детективні справи не звикли чекати! Тим паче, коли справа пов’язана з незрозумілою смертю. Під час спарингу загинув професійний боксер Єгор Мірошник. Дивно те, що від удару хлопець не міг померти, адже його супротивник запевнив – від такого не помирають! Хук був настільки легким, що і слідів на обличчі не залишив… Тоді в чому річ?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головний герой детективного серіалу «Пес» 5 сезон у 6 серії припустив, серце боксера могло зупинитися від:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>інфаркту;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>отруєння;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>допінгу.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Розмова з дружиною та висновки Олени дали змогу зрозуміти Максу, що ж сталося насправді! Хочете теж дізнатися подробиці складного розслідування? Тоді дивіться онлайн 6 серію серіалу «Пес» 2019 на сайті Teleportal.ua!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5/seriya-5">«Пес» 5 сезон 5 серія</a>.</span></p>

Аперкот вирішив долю 2-х боксерів: один – за ґрати, а інший – у труну

Всі серії | Сезон 5

Аперкот вирішив долю 2-х боксерів: один – за ґрати, а інший – у труну

Дзвінок колег у серіалі ICTV «Пес» 5 сезон 6 серія відволік Макса і Пса від найважливішого домашнього заняття – генерального прибирання. Однак детективні справи не звикли чекати! Тим паче, коли справа пов’язана з незрозумілою смертю. Під час спарингу загинув професійний боксер Єгор Мірошник. Дивно те, що від удару хлопець не міг померти, адже його супротивник запевнив – від такого не помирають! Хук був настільки легким, що і слідів на обличчі не залишив… Тоді в чому річ?

Головний герой детективного серіалу «Пес» 5 сезон у 6 серії припустив, серце боксера могло зупинитися від:

  • інфаркту;
  • отруєння;
  • допінгу.

Розмова з дружиною та висновки Олени дали змогу зрозуміти Максу, що ж сталося насправді! Хочете теж дізнатися подробиці складного розслідування? Тоді дивіться онлайн 6 серію серіалу «Пес» 2019 на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Пес» 5 сезон 5 серія.