Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Середньовічні пристрасті: лицарські подвиги та вбивство антикваріатом
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У будинку антиквара в детективному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5">«Пес» сезон 5</a> серія 7 знайшли тіло чоловіка, у грудях якого стирчав стародавній кинджал! Збіг обставин? Макс Максимов так не думає, а от його «друг» Ігор Гніздилов переконаний – вбивця застряг у минулому, тому саме там його і потрібно шукати! Остання надія зрозуміти, що ж насправді сталося у квартирі, на антиквара, який зі страху затаївся в сусідній кімнаті. Що ж цікавого він розповів слідчим? Покаже 7 серія серіалу ICTV «Пес» (2019)!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Макс вирішив згадати молодість, проявити галантність і подарувати шикарний букет квіті Олені. Справжній лицарський вчинок для дами серця! Здається, Максимов сумує за тихими сімейними часами… Та чи оцінили люб’язність детектива ексдружина та її новий чоловік? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн серіал «Пес» 5 сезон 7 випуск на сайті Teleportal.ua.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/pes/sezon-5/seriya-6">«Пес» 5 сезон 6 серія</a>.</span></p>

Середньовічні пристрасті: лицарські подвиги та вбивство антикваріатом

Всі серії | Сезон 5

Середньовічні пристрасті: лицарські подвиги та вбивство антикваріатом

У будинку антиквара в детективному серіалі «Пес» сезон 5 серія 7 знайшли тіло чоловіка, у грудях якого стирчав стародавній кинджал! Збіг обставин? Макс Максимов так не думає, а от його «друг» Ігор Гніздилов переконаний – вбивця застряг у минулому, тому саме там його і потрібно шукати! Остання надія зрозуміти, що ж насправді сталося у квартирі, на антиквара, який зі страху затаївся в сусідній кімнаті. Що ж цікавого він розповів слідчим? Покаже 7 серія серіалу ICTV «Пес» (2019)!

 

Макс вирішив згадати молодість, проявити галантність і подарувати шикарний букет квіті Олені. Справжній лицарський вчинок для дами серця! Здається, Максимов сумує за тихими сімейними часами… Та чи оцінили люб’язність детектива ексдружина та її новий чоловік? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн серіал «Пес» 5 сезон 7 випуск на сайті Teleportal.ua.

 

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Пес» 5 сезон 6 серія.