Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ця історія заснована на реальних подіях. Екіпаж танка Т-34 опинився в безвихідному становищі – в лісі, без пального, в оточенні ворожих військ. У них є тільки два варіанти – втеча або нерівний бій.

Танк

Ця історія заснована на реальних подіях. Екіпаж танка Т-34 опинився в безвихідному становищі – в лісі, без пального, в оточенні ворожих військ. У них є тільки два варіанти – втеча або нерівний бій.

Військово-патріотична драма «Танк» виробництва ICTV символічно виходить на екрани 9 травня – в День перемоги над нацизмом. Цей серіал розповідає про реальних людей, які не відступили перед лицем небезпеки. І, звичайно ж, про найзнаменитіший і наймасовіший танк Радянського Союзу. У багатьох містах колишнього СРСР Т-34 досі встановлені на вулицях як меморіал Другої світової війни.


Сюжет драми «Танк» заснований на історичних подіях.

Найкращі інженери країни створили унікальну машину, яка згодом стала наймасовішим радянським танком. Деякі військові експерти вважають, що саме Т-34 був найкращим танком СРСР часів Другої світової війни. Інші не згодні з цією думкою, вважаючи, що Радянський Союз переміг завдяки кількості, а не якості техніки. І, звичайно ж, людям, які самовіддано боролися, не дивлячись на очевидні недоліки радянського озброєння. А хіба не люди – найважливіша змінна в такій непростій речі, як війна?

У серіалі «Танк» розповідається історія про те, як експериментальний зразок майбутньої грози нацистів – Т-34 – направили на випробувальний полігон. Творці вважали, що ця машина стане проривом – краща, могутніша, надійніша, ніж попередні моделі. Історія показала, що Т-34 дійсно виявився незамінним на полі бою. Ворожі гармати не могли пробити вдосконалену броню. Танки цієї моделі брали участь у всіх боях, і дійшли до дня перемоги, ставши його символом. Під час Другої світової війни Т-34 виробляли масово, і з часом він став самим впізнанним радянським танком. Вважається, що саме легендарна «тридцатьчетвірка» дійшла до Берліна. Але спочатку це чудо техніки потрібно було протестувати...

Герої серіалу «Танк» - це екіпаж першого експериментального зразка Т-34. Дорогою на полігон вони збилися зі шляху і застрягли посеред лісу без пального. Здавалося б, гірше нікуди? І тут з'явилися німецькі солдати...


У військово-патріотичної драмі «Танк» показується самий початок Другої світової війни.

Екіпажу експериментального Т-34 потрібно було врятувати машину за всяку ціну, адже на кону стояло майбутнє не тільки тих, хто в ньому перебував, а й усієї країни. Т-34 повинен був стати майбутнім радянського озброєння, тому солдатам ні в якому разі не можна було допустити, щоб він потрапив до рук ворога. Дивіться в серіалі «Танк» онлайн, як безстрашні чоловіки встають на захист своєї країни.


Вони опинилися перед неможливим завданням – дати відсіч нацистам, врятувати танк і... вижити самим?

Герої розуміють, що у них немає жодного шансу на перемогу. Як спартанські воїни у легенді, вони стоять до останнього в очевидно нерівній битві.

Дивіться онлайн серіал «Танк» - це історія про непідробний патріотизм, який виражається не в киданні слів на вітер, а у справжніх чоловічих вчинках.

4 серії військово-патріотичної драми «Танк» покажуть вам, як герої раз по раз роблять вибір на користь загального блага, а не особистої вигоди. Можливо, вони могли б втекти, залишивши новітній танк німецьким солдатам... Однак на війні доводиться забувати про почуття самозбереження, адже на кону стоїть дуже багато. Цей багатосерійний фільм нагадає нам усім про те, наскільки це страшна річ – війна. У ній бувають такі моменти, коли неможливо опинитися у виграші.

Військово-патріотична драма «Танк» - це не легкий розважальний серіал. Це серйозна картина, яка нагадує про важливе. Війна забрала життя мільйонів людей, і саме тому про неї потрібно пам'ятати і не допускати, щоб такий кошмар повторився.


Про створення та знімальну групу серіалу «Танк».

На рахунку режисера Віталія Ващенко – не один фільм на військову тематику. Він зняв такі картини, як «Один в полі воїн» і «Конвой». Однак військово-патріотична драма «Танк» не схожа на інші фільми про війну – так стверджує сам режисер.

Серіал «Танк» знімався в Україні – під Києвом і біля села Ровжі (район Вишгорода). Виробництвом картини займалися телеканал ICTV і компанія PRO TV. Сценарій для військово-патріотичної драми написав Віктор Приходько. Він також є сценаристом і продюсером відомого детективного серіалу «Пес».

У ролях: Михайло Хмуров, Євген Ламах, Андрій Мостренко, Анастасія Іванова, Володимир Гориславець.

Дивіться всі серії військово-патріотичної драми «Танк» онлайн на сайті Teleportal.ua вже 9 травня.