Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сюрприз для ворога: що підготували «наші» для загарбників?
<p style="text-align:justify">Розруха, страх і кровопролиття… З цим асоціюється війна. Вона несподівано застала героїв серіалу «Танк». Чи змогли  відчайдушні воїни проявити героїзм і витримку?</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/tank">«Танк»</a> 1 серія від 09.05.2019 троє солдатів вирішили трохи перепочити після служби. До того ж, в одного з них день народження. Гріх не випити сто грамів за здоров’я побратима. Але не судилося їм почати святкування. Несподівано нізвідки в 1 серії «Танк» пролунали гучні постріли й солдати ноги в руки й давай тікати. Проте один залишився стояти, як вкопаний…</p> <p style="text-align:justify">Цей сміливець — рядовий Булкін, який потрапив у в’язницю до «своїх» через те, що покинув самовільно військову частину. Його в серіалі «Танк» серія 1 затримав лейтенант Платов — страшний сон усіх армійців, людина надзвичайної жорстокості й ненависті. Цікаво, яким було покарання Булкіна? Що його чекало на «тет-а-теті» з лейтенантом? Дізнайтеся в серіалі «Танк» 09.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">У рідне місто з далекої служби повернувся моряк Яша. Він надзвичайно сумував за рідними землями і приїзд на батьківщину для нього — одна радість. Проте не до батьків він спішив, а до коханої Ані, яка обіцяла його дочекатися. Накупив її улюблених квітів, навіть форму святкову одягнув! Але те, що він побачив у будинку Ані, просто перевернуло його життя з ніг на голову. Що змусило моряка заціпеніти від люті? Подробиці дивіться онлайн у серіалі «Танк» 1 серія від 09.05.2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">А по селах пройшла чутка: у лісах з’явилося страшне чудовисько, яке схоже на великий будинок. Вдень його не видно, але вночі воно оживає, ричить і лякає всіх. Селяни всі тремтять від страху… Що воно таке? Яку новину принесло всій країні? Відповідь шукайте в 1 серії «Танк».</p> <p style="text-align:justify">Святкуйте День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні разом з Teleportal.ua. Дивіться улюблені серіали та фільми про неймовірні геройські вчинки солдатів!</p>

Сюрприз для ворога: що підготували «наші» для загарбників?

Сюрприз для ворога: що підготували «наші» для загарбників?

Розруха, страх і кровопролиття… З цим асоціюється війна. Вона несподівано застала героїв серіалу «Танк». Чи змогли  відчайдушні воїни проявити героїзм і витримку?

У серіалі «Танк» 1 серія від 09.05.2019 троє солдатів вирішили трохи перепочити після служби. До того ж, в одного з них день народження. Гріх не випити сто грамів за здоров’я побратима. Але не судилося їм почати святкування. Несподівано нізвідки в 1 серії «Танк» пролунали гучні постріли й солдати ноги в руки й давай тікати. Проте один залишився стояти, як вкопаний…

Цей сміливець — рядовий Булкін, який потрапив у в’язницю до «своїх» через те, що покинув самовільно військову частину. Його в серіалі «Танк» серія 1 затримав лейтенант Платов — страшний сон усіх армійців, людина надзвичайної жорстокості й ненависті. Цікаво, яким було покарання Булкіна? Що його чекало на «тет-а-теті» з лейтенантом? Дізнайтеся в серіалі «Танк» 09.05.2019.

У рідне місто з далекої служби повернувся моряк Яша. Він надзвичайно сумував за рідними землями і приїзд на батьківщину для нього — одна радість. Проте не до батьків він спішив, а до коханої Ані, яка обіцяла його дочекатися. Накупив її улюблених квітів, навіть форму святкову одягнув! Але те, що він побачив у будинку Ані, просто перевернуло його життя з ніг на голову. Що змусило моряка заціпеніти від люті? Подробиці дивіться онлайн у серіалі «Танк» 1 серія від 09.05.2019 на Teleportal.ua.

А по селах пройшла чутка: у лісах з’явилося страшне чудовисько, яке схоже на великий будинок. Вдень його не видно, але вночі воно оживає, ричить і лякає всіх. Селяни всі тремтять від страху… Що воно таке? Яку новину принесло всій країні? Відповідь шукайте в 1 серії «Танк».

Святкуйте День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні разом з Teleportal.ua. Дивіться улюблені серіали та фільми про неймовірні геройські вчинки солдатів!