Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Важкий доленосний вибір: кохання чи обов’язок перед країною?
<p style="text-align:justify">Головні герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/tank">«Танк»</a> 3 серія від 09.05.2019 забули всі свої сварки й об’єдналися для того, щоб разом знищити ворога. Адже чоловіки потрапили в самий центр бойових подій… Який у них план?</p> <p style="text-align:justify">Платов щосили намагався зв’язатися з вищим керівництвом, але все марно: зв’язок постійно пропадає. У 3 серії серіалу «Танк» у лейтенанта є два виходи: або захищати секретний танк Т-34 і нізащо не передати його до рук нацистів, або виконувати наказ капітана охороняти стратегічний міст. Що вибрав Платов? Дізнайтеся в серіалі «Танк» 09.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Наречена Миколи переживала найстрашніші моменти свого життя. Олеся в серії 3 серіалу «Танк» потрапила в полон до німців і вона боялася навіть думати, що з нею можуть зробити. Надія тільки на Миколу! Але де він, що з ним? Серце дівчини передчуває біду…</p> <p style="text-align:justify">Чи зміг Коля врятувати свою кохану? Чи вдалося Платову виконати наказ командира? Дивіться онлайн серіал «Танк» 3 серія від 09.05.2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/tank/sezon-1/seriya-2">серіал «Танк» 2 серія</a>.</p>

Важкий доленосний вибір: кохання чи обов’язок перед країною?

Важкий доленосний вибір: кохання чи обов’язок перед країною?

Головні герої серіалу «Танк» 3 серія від 09.05.2019 забули всі свої сварки й об’єдналися для того, щоб разом знищити ворога. Адже чоловіки потрапили в самий центр бойових подій… Який у них план?

Платов щосили намагався зв’язатися з вищим керівництвом, але все марно: зв’язок постійно пропадає. У 3 серії серіалу «Танк» у лейтенанта є два виходи: або захищати секретний танк Т-34 і нізащо не передати його до рук нацистів, або виконувати наказ капітана охороняти стратегічний міст. Що вибрав Платов? Дізнайтеся в серіалі «Танк» 09.05.2019.

Наречена Миколи переживала найстрашніші моменти свого життя. Олеся в серії 3 серіалу «Танк» потрапила в полон до німців і вона боялася навіть думати, що з нею можуть зробити. Надія тільки на Миколу! Але де він, що з ним? Серце дівчини передчуває біду…

Чи зміг Коля врятувати свою кохану? Чи вдалося Платову виконати наказ командира? Дивіться онлайн серіал «Танк» 3 серія від 09.05.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться серіал «Танк» 2 серія.