Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Усе або нічого: четверо відчайдухів проти армії нацистів
<p style="text-align:justify">Платов у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/tank">«Танк»</a> 4 серія від 09.05.2019 залишив Т-34 на Колю, а сам подався в місто на пошуки боєприпасів. Якраз у той момент на полігон приїхало вище керівництво! Вони скам’яніли, коли побачили одного Миколу біля «убивчої машини». капітан дуже зрадів цьому…. З чого б це? Яка мета його приїзду? Дізнайтеся за мить у 4 серії серіалу «Танк».</p> <p style="text-align:justify">Життя Ігоря і Яші втратило сенс… Вони дізналися, що їхня кохана Аня загинула. Її жорстоко вбили німці! Любов у їхніх серцях померла, але залишилася ненависть і жага помсти ворогам! Чи вдалося чоловікам пережити втрату Ані? Як вони помстилися загарбникам за зламані долі? Подробиці в серіалі «Танк» 09.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Платов зрозумів: підмоги чекати — гибле діло. Німці ось-ось уже на підході! Тому в 4 серії «Танк» він приймає важливе рішення: тримати оборону Т-34 до кінця, нізащо не опускати зброю і змагатися до самої смерті! Чи змогли Ігор, Коля, Яша і Платов вистояти перед тисячною армією нацистів? Дивіться онлайн «Танк» 4 серія від 09.05.2019 і станьте свідками величезних подвигів головних героїв серіалу.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/tank/sezon-1/seriya-3">серіал «Танк» 3 серія</a>.</p>

Усе або нічого: четверо відчайдухів проти армії нацистів

Усе або нічого: четверо відчайдухів проти армії нацистів

Платов у серіалі «Танк» 4 серія від 09.05.2019 залишив Т-34 на Колю, а сам подався в місто на пошуки боєприпасів. Якраз у той момент на полігон приїхало вище керівництво! Вони скам’яніли, коли побачили одного Миколу біля «убивчої машини». капітан дуже зрадів цьому…. З чого б це? Яка мета його приїзду? Дізнайтеся за мить у 4 серії серіалу «Танк».

Життя Ігоря і Яші втратило сенс… Вони дізналися, що їхня кохана Аня загинула. Її жорстоко вбили німці! Любов у їхніх серцях померла, але залишилася ненависть і жага помсти ворогам! Чи вдалося чоловікам пережити втрату Ані? Як вони помстилися загарбникам за зламані долі? Подробиці в серіалі «Танк» 09.05.2019.

Платов зрозумів: підмоги чекати — гибле діло. Німці ось-ось уже на підході! Тому в 4 серії «Танк» він приймає важливе рішення: тримати оборону Т-34 до кінця, нізащо не опускати зброю і змагатися до самої смерті! Чи змогли Ігор, Коля, Яша і Платов вистояти перед тисячною армією нацистів? Дивіться онлайн «Танк» 4 серія від 09.05.2019 і станьте свідками величезних подвигів головних героїв серіалу.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться серіал «Танк» 3 серія.