Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

В полоні у перевертня

Сезон 1

Три друга. Один незаконний вантаж. Дві країни. Герої серіалу «В полоні у перевертня» вплуталися в небезпечну авантюру. Їх дружба повинна бути міцніше за кулі й надійніше, ніж бронежилети, інакше ця історія не закінчиться добре.

В полоні у перевертня

Три друга. Один незаконний вантаж. Дві країни. Герої серіалу «В полоні у перевертня» вплуталися в небезпечну авантюру. Їх дружба повинна бути міцніше за кулі й надійніше, ніж бронежилети, інакше ця історія не закінчиться добре.


Приготуйтеся до пригод! Динамічний бойовик телеканалу ICTV «В полоні у перевертня» триматиме вас в напрузі до останньої хвилини.

Все почалося з того, що один чоловік захотів збагатитися нелегальним способом. Це бажання поклало початок шляху героїв серіалу «В полоні у перевертня». Їх закрутило у вирі небезпечних пригод, погонь і перестрілок. Жага наживи привела до боротьби на життя і на смерть. Три героя серіалу «В полоні у перевертня» повинні за три дні перевезти ящик із цінним вантажем через румунський кордон і... вижити.

Спочатку завдання здавалася не настільки складним – всього лише доставити вантаж, нехай і нелегальний. Однак ставки виявилися більш високими.

Вони продиралися через густі ліси Карпат пішки, брали участь у перегонах і перестрілках. І стояли один за одного горою – так роблять тільки справжні друзі. Бойовик «В полоні у перевертня» показує, як чоловіки зустрічають реальну небезпеку.

Виявилося, що наші герої – не єдині люди, які знають про цей абсолютно секретний вантаж.

Ліс перетворився на шахову дошку, і ця партія може закінчитися смертю будь-якої з фігур. По один бік – троє друзів, по інший – «темні конячки», яким теж потрібен цей злощасний ящик. Герої серіалу «В полоні у перевертня» і самі не знають, що опинилося в їх руках. Вантаж потрібно доставити за всяку ціну, тільки як би не довелося заплатити власним життям? Слідкуйте за пригодами відчайдушних чоловіків у серіалі «У полоні у перевертня» – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!


Під загрозою опинилося не тільки життя центральних персонажів. Їх близькі теж в смертельній небезпеці!

Поки друзі боролися за своє життя і контрабандний вантаж десь у лісах, сім'я одного з них залишилася у заручниках. Обстановка серіалу «В полоні перевертня» загострена до краю. Трьом героям потрібно довести, що справжня дружба здатна на неможливе. На цьому шляху їм доведеться пройти випробування на міцність і вірність своїм товаришам. Не пропустіть динамічний «чоловічий» бойовик – дивіться «В полоні у перевертня» онлайн на сайті Teleportal.ua відразу після ефіру на ICTV. Якщо ви скучили по екшену, бійок, гонитві і зброї – значить, цей серіал для вас!

На українському телебаченні не так вже й багато картин подібного плану. Телеканал ICTV і Mamas Production вирішили заповнити цю прогалину.

У бойовику «В полоні у перевертня» 4 серії. Сюжет міні-серіалу розвивається дуже динамічно, тому час за переглядом пролітає непомітно.


Команда і акторський склад серіалу «В полоні у перевертня».

Виробництво: Mamas Production

Режисер: Віталій Ващенко

Сценаристи: Євген Григоренко, Леся Волошин

У ролях: Денис Гранчак, Олександр Форманчук та Петро Крилов.

Що означають ці імена для українського глядача? Те, що серіал «В полоні у перевертня» – це якісний продукт, створений професіоналами!

Віталій Ващенко знімає виключно «чоловічі» картини, серед яких – військово-патріотична драма «Танк» і деякі серії популярного українського детектива «Пес».

Євген Григоренко і Леся Волошин писали сценарії для серіалів СТБ і ICTV, зокрема – для детективів «Загадка для Анни» та «Розтин покаже».

Одну з головних ролей виконав популярний української актор Денис Гранчак. Він здобув популярність після участі в серіалі «Гвардія». Зараз він знімається в різнопланових стрічках – від таких мелодрам, як «Любити і вірити», до брутального бойовика «В полоні у перевертня».

Актор Петро Крилов, який також виконує одну з головних ролей, працював з режисером Віталієм Ващенко під час зйомок в серіалі «Сутичка». Там він теж грав одного з центральних персонажів – оперативника Артура.

Під час перегляду бойовика «В полоні у перевертня» неможливо занудьгувати і заснути! Натискайте на «плей» і вирушайте назустріч пригодам разом з трьома головними героями. Ви переконаєтеся, що справжня чоловіча дружба – це не порожні слова, а дії. Приймати рішення потрібно швидко, реагувати – блискавично, і будь-яка помилка може коштувати життя. Довіряти можна тільки собі. І своєму вірному другові, звичайно.

Дивіться серіал «У полоні у перевертня» онлайн - всі серії є на сайті Teleportal.ua!